Hayalet takılar düğünlerde de kendini gösteriyor

Birbirinden güzel renklere sahip, ultra hafif oluşuyla büyük masraflara yol açmayan, şık tasarımlarıyla ve günün moda çizgilerini yansıtan duruşuyla büyük beğeni toplayan Özişçi Kuyumculuk imzalı hayalet kolyeler; rekor üstüne rekor kıran altın fiyatlarıyla birlikte yeni bir pazara yol alıyor. En ucuzu yaklaşık 2 gram olan bir hayalet kolyenin 1000 TL civarında olduğunu düşünürsek, artık gelinlere bile yakın akrabaların hayalet kolye takması süprriz olmaktan çıktı. Özel günlerin özel hediyesi olan hayalet kolyeler, artık ağır hediye grubuna giriyor…

Hafifliği ve şık görünümleriyle özel günlerin en güzel hediye alternatifi olan hayalet kolyeler yükselen altın fiyatlarıyla birlikte artık yeni bir hedef kitlesi kendine belirliyor. Ortalama 2 ile 5 gram arasında olan hayalet kolyeler, yeni altın fiyatlarıyla birlikte hatırı sayılır bütçelere ulaştı.  Böyle olunca hayaletler, ucuz hediye grubundan çıkıyor. Özişçi Kuyumculuk firma sahibi Onur Özişçi; sarrafiye ve gram altın takmak istemeyen ama bütçesi de çok üst seviyede olmayan kişilerin, hayalet kolye ve ultra hafif fantezi kelepçe takıları geline hediye ettiklerini söyledi.

Hayalet kolye ile birlikte 14 ayar kelepçe takıların düğünlerde öne çıktığını kaydeden Onur Özişçi; “Yaz mevsimini oldukça hareketli geçiriyoruz. Ülke çapında 100’den fazla toptancı ürünlerimizi binlerce kuyumcuya ulaştırıyorlar. Ayrıca sektörümüzün önde gelen dev markalarının da birçok takı grubundaki tedarikçisi oluyoruz” dedi.

Sosyal medyanın çok hızla ilerlediğini ve Özişçi Kuyumculuğun instagram hesabında 18 binden fazla takipçinin bulunduğunu belirten Onur Özişçi; “Sosyal medya bizim en etkin satış elamanımız gibi çalışıyor diyebiliriz. Her yeni modelimizi instagram sayfamızda paylaşıyoruz. Artık iletişim çağında Slovakya’daki bir müşterimiz ile Mardin’deki bir müşterimiz aynı takı tarzında buluşabiliyor. Çok geniş bir coğrafyaya hizmet sunuyoruz. Her 3 ürünümüzden birisi firmalar vasıtasıyla ihraç ediliyor. Yılın son bölümünün hareketli geçeceğine inanıyoruz. Büyük bir kapanma yaşanmazsa, yılın sonunu çok iyi tamamlarız” diye konuştu.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.