“Has” Dostunuz “İSGOLD”

İsgold Altın Rafineri A.Ş; son dönemde iç piyasada çok sayıda üretici ve kuyumcunun tercihi olmaya başladı. Hem Çarşı’da hem de Kuyumcukent’te ofisi bulunan İsgold; gerek gram altınları gerekse has altınlarıyla ısrarla aranan ve tercih edilen bir marka konumuna geliyor. 2019 yılında üreticilere, toptancılara has altın da sunmaya başlayan İsgold; yoğun ilgiden dolayı oldukça memmun….

Kilolarca altını hem yurtiçine hem yurtdışına servis eden, Avrupa’da yıllardır Made In Turkey kaşesiyle ürünlerini sunan İsgold Altın Rafineri A.Ş; yüksek güvenlikli, akıllı rafinerisinde son yıllarda sektör mensuplarımızın yüzünü güldürecek hizmetler sunuyor. Dünyada bir benzeri daha olmayan QR Kodlu, yüksek güvenlikli gram altınları üreten, sektör mensuplarına hızlı ve güvenilir rafinasyon hizmeti sunan İsgold; 2019 yılında kilo has altın satışlarında da önemli ivmeler yakaladı.

İsgold Altın Rafineri A.Ş Genel Müdürü Erdem Aşık; has altın satışlarında Dünya standartlarına uygun, kullanıcının en ufak sorun yaşamayacağı külçe altınları hazırladıklarını ve 995 has oranı için olması gereken maden oranından en ufak bir taviz vermediklerini vurguladı.

Has altın için Kuyumcukent veya Çarşı mağazalarına bir gün önceden sipariş verilmesi gerektiğini hatırlatan Erdem Aşık; “Son dönemde perakende kuyumcularının vitrinlerinde çok daha fazla yer bulduk. Gram altınlarımız yoğun ilgi görüyor. İstanbul’daki hemen hemen tüm perakende kuyumcularını ziyaret ettik ve özel QR Kodlu gram altınlarımızı tanıttık. Ürünlerimize karşı olan ilgi bizi mutlu ediyor. Yoğun bir çalışma içindeyiz. Önümüzde büyük şehirlerin düğün sezonu var. Gram altın satışlarımız artıyor. Yarım gram altın satışları da 1 gram altınların yarısı kadar bir sayıya ulaştı. Artık sarrafiye takmak hele hele yarım, tam altın takmak büyük olay. Gittiğim düğenlerde tek tük çeyrek altın takıldığını görüyorum. Gerisini hep gram altınlar oluşturuyor” diye konuştu.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.