Hafif yeni yarı mamül çeşitleri ile “Revaç” fuarın en revaç markalarından biri olmayı hedefliyor

Sektörümüzün deneyimli yarı mamul firmalarından Revaç Kuyumculuk; ikinci kez İstanbul Jewellery Show’a katılmaya hazırlanıyor. Pres ara parçalar, çeşitli yarı mamul ürünleriyle yıllardır ülke kuyumcumuzun üretim gücüne güç katan Revaç Kuyumculuk; fuarda en yeni ve ekstra hafif tasarımlarıyla kuyum üreticisinin karşısında olacak.

Yarı mamul ürün grubunun öncü markası Revaç Kuyumculuk; ikinci kez İstanbul Jewellery Show’a katılacak. Fuara özel çok sayıda, gün yüzü görmemiş yarı mamul ürünlerini sergileyecek olan deneyimli marka; Türk kuyumculuğunun yarı mamul alanında geldiği noktayı da standında yerli, yabancı sektör mensuplarına gösterecek.

Revaç Kuyumculuk Kuyumcukent Mağaza Sorumlusu Fatih Karaaslan; fuara ikinci kez katılacak olan markalarının çok sayıda yeni yarı mamül modelini tanıtacağını, her yıl fuar tecrübeleri arttıkça daha etkin sonuçlar elde etmeyi planladıklarını söyledi.

Fuar heyecanımız afetin gölgesinde kaldı…

Yaşanan büyük deprem felaketinin ardından herkesin ister istemez enerjisinin dip seviyelere indiğini kaydeden Fatih Karaaslan; “Hayatını kaybeden kıymetli insanlarımıza Allah’tan rahmet diliyoruz. İlk günden itibaren bölgeye gereken yardımlar konusunda Revaç, hareket geçmiştir. Önümüzdeki süreçte özellikle Kahramanmaraşlı meslektaşlarımızın iş hayatına kolaylıklar katmak için de her türlü fedakarlığı yaparak, hizmet sunmak istiyoruz. Kahramanmaraşlı dostlarımızın tekrar üretime başlama aşamasında, yarı mamül alanındaki ihtiyaçlara hızla cevap vereceğiz. Hiçbir zaman yalnız yürümeyeceksiniz” diye konuştu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.