Güneydoğu Anadolu Kuyumcusu Singapur zincire vitrinlerinde daha fazla yer ayıracak

“Yorulmaz Kuyumculuk” kalitesiyle üretilen Singapur Zincirleri; Güneydoğu Anadolu Kuyumcusunun vitrinlerinde daha fazla yer almayı hedefliyor. Artık bölge kuyumcusu sadece bir iki çeşit zincire mahkum değil. Bir adım uzağınızda Dünyanın en kaliteli Singapur zincirleri üretiliyor….

 

5 yıl önce yüksek kaliteli Singapur zinciri üretmek ve bu alandaki boşluğu doldurmak üzere yola çıkan Yorulmaz Kuyumculuk; Akdeniz bölgesinde gösterdiği büyük başarıyı şimdi de Güneydoğu Anadolu’ya taşımayı planlıyor. Ağırlıklı olarak 22 ayar, her boyda ve her gramajda Singapur zincir üreten Yorulmaz Kuyumculuk; Kahramanmaraş Altınşehir Kuyum Üretim Kompleksi’nde çalışmalarını sürdürüyor.

Yorulmaz Kuyumculuk firma ortağı Yasin Yorulmaz; Dünyada en çok satan zincir modelleri arasında yer alan Singapur zincirinin hem sağlamlığı hem de şık görünümüyle birçok takı grubuna kombin olduğunu, özellikle Anadolu’da yoğun ilgi gören madalyon ve çerçeveli takılarda Singapur’un gerçek bir alternatif oluşturduğunu söyledi.

Kuyumcuların belli başlı bir iki zincir modeli ile bu tip takıları son tüketiciye sunduğunu belirten Yasin Yorulmaz; “Kuyumcu dostumuz; bu tip zincire takılacak takılar talep edildiğinde tüketiciye farklı birkaç zincir modeli gösterse eminim ki Singapur zincir hem görünümü hem de sağlamlığıyla öne çıkacaktır. Biz Akdeniz bölgesinde Singapur zinciri geniş kitlelere zaman içinde ulaştırdık. Tüm hayatımızı bu ürün grubunun üretimine adadık ve zaman içinde en üst nokta kaliteyi yakaladık. Yeni yıl ile birlikte Güneydoğu Anadolu’daki işlem hacmimizi arttırmayı hedefliyoruz. Singapur’un Anadolu’da gideceği daha çok yol var” diye konuştu.

Singapur zincirin Güneydoğu Anadolu’da büyük potansiyele sahip olduğunu bu bölgeye ürünün yeterli miktarda girmemesinde kendilerinin de eksiklerinin bulunabileceğini sözlerine ekleyen Yorulmaz; “Yakın zaman içinde kendi ekibimizle ürünlerimizi Güneydoğu’ya ulaştırmaya çalışacağız. Anadolu’daki kuyumcu dostlarımıza daha etkin hizmet sunacağız ve daha hızlı ürünlerimizi ulaştıracağız. Diyarbakır fuarına katılan tüm kuyumcu dostlarımıza başarılar diliyorum. Güzel bir fuar geçmesini temenni ediyorum” dedi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.