“Gold Glorya” İstanbul Fuarına Anadolu’daki fuar organizasyonlarıyla ısınıyor

Sektörümüzün yükselen yıldızı “Gold Glorya” Gaziantep Ortadoğu Kuyumculuk Fuarı’na katılma kararı aldı…

 

14 ve 8 ayar takıların yükselen yıldızı “Gold Glorya” geçtiğimiz aylarda ilk sektörel fuar deneyimini Van’da gerçekleştirmişti. Genç ve dinamik marka; şimdi de 16. Gaziantep Ortadoğu Kuyumculuk Fuarı’na katılma kararı aldı. İstanbul’un seçkin markalarıyla iletişim halinde olan, Ankara’da toptan satış mağazası bulunan Gold Glorya; ülkemizin batısından doğusuna kadar her noktasında mutlu müşteriler hedefliyor…

 

Kahramanmaraş’ın yenilikçi ve üretken markalarından olan Gold Glorya; bu yıl itibariyle ikinci kez sektörel fuar katılımcısı olacak. Gold Glorya firma sahibi İsmail Çatalbaş; Van’da ilk kez düzenlenen kuyumculuk fuarına katılarak önemli bir fuar deneyimi elde ettiklerini, Gaziantep Fuarı’na da katılarak fuar tecrübelerini yavaş yavaş arttırmayı hedeflediklerni söyledi.

Gaziantep şehrinin Anadolu’nun en büyük illerinden biri olduğunu ve kuyum ticareti açısından çok büyük öneme sahip olduğunu kaydeden İsmail Çatalbaş; “Fuar katılım teklifi gelince açıkçası çok fazla düşünmedik. Gaziantep ve çevre illerde çok sayıda müşterimiz var. Biz fuarları, markamızı ve yeni tasarımlarımızı tanıtmak açısından bir fırsat olarak değerlendiriyoruz. Fuara yine çok sayıda yeni modelimizi götüreceğiz. Gold Glorya; 14 ayar takı grubundaki tecrübesini kısa sürede 8 ayara da aktardı. Yakın zaman içinde İstanbul Jewellery Show’un da düzenli katılımcıları arasında yer almayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Anadolu illerimizde yıl içinde düzenlenecek olan fuar sayısının ve fuar takviminin çok titizlikle ve ortak bir konsensus ile belirlenmesi gerektiğinin önemine dikkat çeken Çatalbaş; “Az ve öz sayıda Anadolu fuarının olması gerektiğine inanıyoruz. Atölyemiz tam kapasite üretime devam ediyor. Eylül aylarından sonra okulların açılmasıyla birlikte ikinci bir düğün sezonunun başlayacağını görüyoruz. Gold Glorya; kontrollü büyümeye ve piyasadaki boşlukları kalitesiyle doldurmaya devam edecektir.”

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.