“Gold Glorya” Gaziantep’ten rüzgar gibi geçti

“Gold Glorya” bu yıl ikinci kez fuar deneyimi yaşamış oldu. Geçtiğimiz aylarda Van’daki sektör fuarına katılan genç marka, şimdi de Gaziantep Ortadoğu Kuyumculuk Fuarı’nı başarıyla tamamladı. Anadolu’da ısınma turlarını tamamlayan Gold Glorya’nın hedefi yakın zaman içinde İstanbul Jewellery Show’da yer almak…

Kahramanmaraş’ın yenilikçi ve dinamik kuyum üreticilerinden biri olan Gold Glorya; Gaziantep Ortadoğu Kuyumculuk Fuarı’na renk kattı. Çok sayıda yeni modelini tanıtan Gold Glorya; fuar standında çok sayıda sektör mensubunu ağırlama fırsatı buldu. Her ayar grubunda başarılı üretim yapan Gold Glorya; Gaziantep fuarında ağırlıklı olarak 21 ve 22 ayar modelleriyle öne çıktı.

Tecrübeli kuyum ustası İsmail Çatalbaş; katıldıkları her fuardan çok önemli deneyimlerle ayrıldıklarını, her fuarın markalarına ve gelişimlerine büyük katkılar sağladığını söyledi.

Gold Glorya’nın Ankara’da toptan satış mağazası bulunduğunu hatırlatan İsmail Çatalbaş; “Markamız 81 vilayetimizdeki takı kullanıcılarını hedef kitlesi olarak tanımlıyor. Yüksek kaliteli, aynı zamanda uygun bütçeli takılarımızla kuyumcuların kolay satış yapmalarını hedefliyoruz. Komşumuz Gaziantep ilimizde gerçekleşen bu fuara da katılmayı bir görev bildik. Bizim için 2022 yılı çok başarılı geçiyor” diye konuştu.

Gaziantep Kuyumculuk Fuarı kapsamında düzenlenen gala gecesi ve takı defilesinde Gold Glorya imzalı takılar, ünlü mankenler ile tanıtıldı. Gold Glorya; Gaziantep’ten tatlı bir huzur alarak ve tatlı bir huzur vererek ayrıldı..

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.