Fuarda İki Stant Bir Marka “Murad Jewellery”

Fuarda “Murad Jewellery” iki farklı standıyla yer alacak

 

İstanbul Jewelery Show’un 49’uncusu düzenleniyor. İlk kez fuara kendi markasıyla Mart ayında katılan Murad Jewellery; fuara ikinci katılımında iki farklı stant ile misafirlerini ağırlayacak. Murad Jewellery ismini iki farklı stant ile iki farklı noktada görecek olan sektör temsilcileri, hem mücevher hem de altın takıların en yeni modellerini yakından inceleme fırsatı elde edecekler.

Son dönemde başarılı ihracat çalışmalarıyla iyi bir çıkış yakalayan Murad Jewellery; İJS’nin Ekim ayağına büyük önem veriyor. Dubai kökenli ortağıyla birlikte iki farklı noktada fuara iki stant ile katılacak olan marka; en yeni modelleri eşliğinde çok sayıda yabancı alıcının radarına girmeyi planlıyor.

Murad Jewellery firma sahibi Murad Köşker; Hong Kong fuarında katılımcı olarak yerini aldığını, Hong Kong fuarının bu yıl yaşanan protesto gösterileri nedeniyle, geçmiş yıllara göre sakin geçmesine yol açtığını bu durumun, İJS’ye olumlu yansımalarının olabileceğini, bu önemli fuarı pas geçen alıcıların İstanbul’a geleceklerini tahmin ettiğini söyledi.

Bir fuarın zayıf geçmesinin firmaların motivasyonunu etkilememesi gerektiğini vurgulayan Köşker; “Alıcı fuara gelmediyse siz onu ziyarete gideceksiniz. Bu davranış, çok olumlu sonuçlar doğurabilir. Fuara gelemeyen alıcıya ziyarette bulunmak, onun ayağına gitmek, sizi rakiplerinizin önünde bir adım öne çıkaracaktır” dedi.

Yurtdışında işbirliği içinde oldukları firmayla ortak fuara katılacaklarını belirten Murad Köşker; “Fuar boyunca en yeni ürünlerimizi alıcılara sunacağız. Mücevher ve altın takı ürün portföylerimizi iki farklı stant içinde sergileyeceğiz. Aynı markanın iki farklı stant ile fuara katılması çok görülen bir durum değil. Mücevher ve altın takı takip eden alıcıların çok daha rahat hareket etmesi için böyle bir karar aldık. Fuar alanında sık sık ismimizi göreceksiniz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.