Fuara katılan bazı dev markalarının standındaki birçok güzelliğin sorumlusunu şimdiden açıklıyoruz “EKAY Kuyumculuk”

Deneyimli kuyumcu Emrah Kesim tarafından çalışmalarını başarıyla yürüten Ekay Kuyumculuk; İJS Mart fuarı öncesi yoğun bir mesai harcıyor. Fuarda ismiyle olmasa da cismiyle yer alacak olan Ekay; birçok yeni tasarımını fuara katılan sektörümüzün tecrübeli markalarının standında sergileyecek. Yeni yıl ile birlikte üretim kapasitesini 3 kat arttıran ve mobil ekibini devreye sokan Ekay Kuyumculuk; 2023 yılını gelişim açısından hedef yıl ilan etti…

 

Kuyumcukent’te yer alan atölyesinde hummalı bir çalışma içinde olan Emrah usta; kendi markası fuara katılıyormuş gibi yoğun bir mesai dönemi geçiriyor.  Fuara katılan, sektörün önde gelen bazı markaları için yepyeni modeller yapan Ekay Kuyumculuk; tüm siparişlerini zamanında yetiştirmek için titiz bir çalışma dönemi geçiriyor.

Yeni yıl itibariyle üretim kapasitelerini önemli oranda arttırdıklarını, mobil ekiplerinin yollara çıktığını kaydeden Emrah Kesim; “Özellikle kelepçe takı grubunda çok sayıda yeni tasarımı fuar döneminde işbirliği yaptımız değerli firmalarımızın standına taşıyacağız. Fuara katılıyormuş gibi sıkı bir hazırlık dönemi geçirdik. Fuarda ismimiz olmayacak ama takılarımız, seçkin markalarımızın standında olacak” dedi.

Kahramanmaraşlı kuyumcu dostlarımızın emrindeyiz….

İJS Mart fuarının özellikle ihracat açısından son derece verimli geçeceğini tahmin ettiğini belirten Kesim; “Bizden alıp ihracat yapan çok sayıda kuyumcu dostumuz var. İster iç piyasa ister yurtdışı olsun tüm ürettiğimiz takıları özenle ve yüksek kalite eşliğinde madene aktarıyoruz. Bu arada büyük afetin ardından biz de elimizden geldiğince bölgeye desteğimizi sunduk. Hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Kahramanmaraşlı kuyumcu dostlarımızın yanında olduğumuzu belirtmek isterim. Atölyemizin kapısı onlara sonuna kadar açık. Gelsinler, her türlü maddi manevi desteği sunacağız. Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için zamanı bu zaman” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.