Fuar döneminde *Best Zincir’i ziyaret ederseniz *en iyisini yapmış olursunuz…

Best Zincir yeni model kazze takılarını, İstanbul Jewellery Show fuar takviminde Kuyumcukent’teki showroomunda sergileyecek…

                                                                                  

Sektörümüzün önde gelen zincir takı üreticilerinden biri olan Best Zincir;  Gaziantep Ortadoğu Kuyumculuk Fuarına katıldı ve hiç ara vermeden İJS Ekim Fuarı takvimi öncesinde yeni modellerini vitrinlerine taşıyor. İJS’nin Mart ayağına katılan deneyimli marka, ilk kez bitmiş ürün grubuna giriş yapmış ve yaz boyunca kuyumculardan yoğun ilgi görmüştü. Best Zincir; hem çok farklı zincir modelleriyle hem de yeni nesil kazze kolye, kazze setler ve hayalet kolyeleriyle dikkat çekecek…

 

En iyi kaliteye sahip zincir arayanların vazgeçilmez markası olan Best Zincir; Gaziantep Kuyumculuk Fuarı’na katıldı ve hiç ara vermeden İJS Ekim fuar günlerine hazırlandı. Bu yıl ilk kez bitmiş ürün grubuna giriş yapan Best Zincir; hem kazze takıları hem de yüksek kaliteli zincir çeşitleriyle fuar kapsamında Kuyumcukent’e gelecek olan sektör mensuplarını ağırlayacak.

Best Zincir firma sahibi Mehmet Büşra Bıyık; kendi ürettikleri kazze zincirlerin yurdumuzun dört bir yanında takıseverler ile buluşacağına inandığını belirterek; “Kazze zincirlerimizin yanısıra hayalet kolyelerimize de artan ilgi var. Yılların zincir üreticisi olarak, kolye takı grubuna adapte olmamız çok daha kolay oluyor. İlerleyen dönemde farklı takı gruplarını da gündemimize alabiliriz. Gaziantep Fuarı’na ilk kez katıldık. Best Zincir; ülke çapında fuarlarda olmaya devam edecek. İJS’nin Mart ayağında yine katılımcı olmayı planlıyoruz. İJS Ekim fuarına ise Kuyumcukent’ten katılacağız” diye konuştu.

2021 yılında pandemi döneminde yeni zincir üretimi için atölyelerine önemli yatırımlar yaptıklarını sözlerine ekleyen Büşra Bıyık; 2022 yılında da bitmiş ürün grubuna ilk kez giriş yaptıklarını, gelişime büyük önem veren markalarının geleceğe emin adımlarla ilerlediğini dile getirdi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.