Fuar alanında bilezik modelleri yok diye üzülmeyin En yeni bilezik modelleri 3 Km geride bekliyor sizi “ Sedat Yüksel” “Bileziğin yükselen markası”

“Sedat Yüksel Kuyumculuk” fuar için İstanbul’a gelecekleri İstanbul Vizyon Park’ta bulunan atölyesinde en yeni modelleriyle bekliyor. İJS’nin 52.si düzenleniyor. Sedat Yüksel bu sayıya atıfta bulunarak 52 adet gün yüzü görmemiş bilezik modelleriyle, bilezik takı grubunda yeni arayış içinde olanlara ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

 

İstanbul Jewelery Show Ekim ayağı 6/8 Ekim tarihleri arasında CNR Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Anadolu’dan fuar ziyaretine gelen esnaf, fuar sonunda ya da başında mutlaka Kapalıçarşı bölgesine ve Kuyumcukent’i ziyaret ediyor. Bu dönemlerde birçok firmamız, fuara katılsın ya da katılmasın en yeni tasarımlarını gelen müşterilerine sunmayı tercih ediyor. İstanbul Jewelry Show’a uzun zamandır bilezik üreticileri minimum düzeyde katılıyor. Bilezik takı grubunun düşük işçilik geliri, ihracat alanında çok fazla tercih edilmemesi gibi sebeplerden dolayı İJS’de bilezik üreticilerinden en fazla bir iki markamızı görebiliyoruz. Bilezik dendiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Sedat Yüksel Kuyumculuk; son yıllarda fuara İstanbul Vizyon Park’taki atölyesinden katılıyor. Her fuar döneminde en yeni modellerini ürün portföyüne ekleyen Sedat Yüksel; yine hazırlıklarını titizlikle yaptı.

Deneyimli kuyum ustası Sedat Yüksel; güzel geçen bir yaz mevsiminin ardından fuar için İstanbul’a gelecek olan Anadolu esnafının da yeni siparişler vereceğine inandıklarını, pandeminin bitme noktasına gelmesiyle birlikte, altın fiyatlarının da oldukça makul degerlerde kalmasının etkisiyle yılın son bölümünde altın takı alışverişinin tempo kazanacağına inandığını ifade etti.

Fuar öncesi ürettikleri bilezik takı grubuna en yeni modelleri eklediklerini vurgulayan Sedat Yüksel; “Güzel modeller yaptık. Yıl içinde sürekli yeni tasarımlar müşterilerimize sunuyoruz. İJS Ekim için biraz birikim yapmayı tercih ettik. Fuarın 52.si düzenleniyor ve bizde 52 yeni model müşterilerimize sunacağız. Elbet birgün İJS’de olmayı düşünüyoruz” dedi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.