Fiyat Performans canavarı Lazer Makinesi MS35 “Alex Makine” Standında olacak

HyperFocal: 0

İstanbul Jewelry Show’a yıllardır düzenli katılan firmalarımızdan Alex Makine; pandemi nedeniyle 2 yıl ara verilen fuara birçok yeniliğiyle katılıyor. Lazer kesim ve Lazer kaynak makinelerinde önemli yeni modellere yer verecek olan Alex Makine; geçtiğimiz Eylül ayında İtalya’da düzenlenen ve ilk kez tanıtılan yeni nesil, fiyat performans canavarı Elektro Lazer firma üretimi olan MS35 Lazer Kaynak Makinesiyle dikkat çekecek. Üreticinin hayatını kolaylaştıran birçok sarf malzeme ve makine piyasaya sunan Alex; fuarda sonuç ne olursa olsun, yine birçok yeniliğiyle sektörümüze hizmet sunmaya devam edecek…

Yılların deneyimli markası Alex Makine; İJS’nin Ekim ayağına katılarak, tekrar fuar platformlarına geri dönüş yapıyor. Her fuarda birçok yeniliği tanıtan Alex’in bu fuarda öne çıkacak olan makinesi, yeni nesil kaynak makinesi olarak kabul edilen ve fiyatına göre son derece profesyonel işler yapan MS35 Lazer Kaynak Makinesi olacak.

Alex Makine Genel Müdürü Ümit Çağlar; uzun bir aradan sonra düzenlenecek olan İJS’ye mevcut şartlar göz önüne alındığında minimum beklenti içinde katıldıklarını, fuar performansını, Arap Dünyasından gelecek veya gelmeyecek olan alıcıların belirleyeceğini söyledi.

Yaklaşık 7000 Euro fiyatıyla piyasaya sunulacak olan MS35 Lazer Kaynak Makinesinin; profesyonel kaynak makinelerine çok yakın işlemler yaptığını ama onlara göre bütçesinin çok daha uygun olduğunu belirten Ümit Çağlar; “Bu makinemizin fuarda öne çıkacağını düşünüyoruz. Yine Lazershop Sugati lazer kesim cihazımızda yeni ürün olarak sektörün kullanımına sunulacak. Biz her zaman olduğu gibi fuara en iyi şekilde hazırlandık. Fuardan az veya çok beklenti içinde olmamız, fuara özenle hazırlanmamızı engellemiyor” dedi.

HyperFocal: 0

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.