“Extra Fine Promax” standart ürünlerin önünü kesti

Hep daha iyisini yapmak, mevcut kalite ile yetinmemek ve pes etmeden kararlılıkla yeniliklerin üzerine gitmek. Böylesi bir anlayış olunca zaten başarı da otomatik olarak peşinden geliyor. Sizlere Erpol Zımpara ve Fırça Sanayi firmasının çalışma prensibinden bahsetmiş oldum. Sürekli gelişim peşinde koşan deneyimli marka geçtiğimiz İJS Ekim fuarında tanıttığı Extra Fine Promax yeni serisiyle büyük ilgi toplamıştı. En üst kalite zımpara olan Promax; kullanıcılardan yıldızlı pekiyi aldı. Promax olmayan standart ürünler tarihe karışıyor…

Yıllardır kuyum üreticilerinin ürünlerinde arzu ettiği pürüzsüzlüğü ve parlaklığı elde etmesine büyük katkılar sunan Erpol Zımpara ve Fırça Sanayi; yakın zaman önce tanıttığı Extra Fine Promax ile hem yerli hem de yabancı kuyum ustalarının büyük takdirini topladı. Promax’i bir kere kullanan ustalar; Erpol’ün diğer standart zımparalarını tercih etmemeye başladılar.

Erpol’de bu gelişme üzerine, en üst kalite olan Extra Fine Promax’i; standart ürünleriyle aynı fiyata piyasaya sunma ve bundan böyle standart ürünlerini üretmeme kararı aldı. Bir önceki seriye göre iki kat daha uzun ömürlü olan Promax; içeriğindeki özel formül sayesinde cila işleminde harika sonuçlar alınmasına vesile oluyor.

Erpol firma sahibi Cengiz Yalçın; “ustalar istedi biz de standart ürünlerimizin hepsini Promax’e devşirdik. Açıkçası Promax’i kullanan ustalarımız diğer zımpara çeşitlerimizi tercih etmediler. 2023 yılı itibariyle zımpara da tek kalitemiz var onun da adı Promax” dedi.

Yeni yıl ile birlikte üretim kapasitelerini arttırma kararı aldıklarını kaydeden Cengiz Yalçın; “Fabrikamızda üretilen sarf malzemelerimiz 19 farklı ülkeye ihraç oluyor. Kuyumculuk alanında Dünyada söz sahipi olan ülkemizin Kuyum sanayisi ve yan ürünlerinde de öne çıkmasına katkıda bulunuyorsak ne mutlu bize. Sektörümüzün güzel bir yıl geçirmesini diliyorum. Dostlarımızla İJS Mart fuarında görüşmek için sabırsızlanıyoruz” diye konuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.