“ESHLİ” TAKILARINDAN HANGİSİ SİZİN ZEVKİNİZLE EŞLEŞİYOR

Hediyelik takıların sanal alemdeki yeni adresi www.eshli.com.tr herkese iyi gelecek

 

Online takı satışı gittikçe artıyor. Özellikle 1000 TL’nin altındaki hediyelik takıların sirkülasyonu çok daha fazla gerçekleşiyor. Yeni açılan www.eshli.com.tr sitesi özellikle hediyelik takı seçenekleriyle dikkat çekiyor. Yüzlerce kolye ve yüzük; en güzel hediye arayanların imdadına yetişiyor.

 

Zarif ve ince 14 ayar hediyelik altınların buluştuğu www.eshli.com.tr son dönemin en dikkat çekici online satış sitesi olarak dikkat çekiyor. Yüzlerce farklı takı modelinin yer aldığı sitede, özellikle 1000 TL’nin altında ürünlere yer veriliyor. Sevdiğiniz kişiye hediye alırken, oturduğunuz yerden gözünüzün önüne gelecek yüzlere, özel tasarım kolay seçim yapmanızı sağlıyor. Uygun bütçesi ve şık dizaynıyla öne çıkan ESHLİ takıları, herkese iyi gelecek.

Kredi kartına 4 taksit ve ücretsiz kargo uygulamalarının bulunduğu sitede; sürekli yeni modeller portföye ekleniyor. Güvenli ödeme sistemine sahip olan eshli.com.tr sitesi, aynı zamanda 14 gün içinde ürün iadesi imkanına da sahip. Kapalıçarşı’da değerli ustaların ellerinden çıkan ESHLİ takıları; isteyenler için modern isteyenler için de geleneksel tarzlara sahip….

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.