“Erpol” Ürünlerine Garanti Veriyor Herkes Rahat Ediyor

Kuyum üreticilerinin yüksek kaliteli takılar üretmesi için etkin sarf malzemeler üreten Erpol Zımpara ve Fırça Sanayi; çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Son dönemde hem yeni ürünlerinin üretimine hem de yeni müşteriler ile işbirliğine önem veren Erpol; extra fine temizleme bezinin kullanım ömrü ve uygun fiyatına yönelik garanti uygulaması başlatıyor. Emsallerine göre çok daha uzun ömürlü olan ve fiyat farkı bulunmayan Erpol Extra Fine Temizle bezleri, özel garantisiyle çok daha iddialı….

Kuyum üreticisinin iş hayatına büyük kolaylıklar katan, yüksek kaliteli ürünlerin ortaya çıkması için etkin sarf malzemeler sunan Erpol Zımpara ve Fırça; yeni normalleşme süreciyle birlikte sektörün önde gelen kuyum malzeme satıcılarının mağazalarında kendine yer buluyor. Son olarak Kad Teknik firmasıyla işbirliği yapan Erpol Zımpara; her geçen gün daha fazla sektör mensubunun kullanım alanına giriyor.

Erpol Zımpara ve Fırça Sanayi firma sahibi Cengiz Yalçın; Almanya’dan ithal ettikleri özel bir hammadde ile imal edilen Erpol Extra Fine temizleme bezlerinde “garantili kullanım” uygulaması hayata geçirdiklerini söyledi.

Bu uygulama çerçevesinde; Erpol Extra Fine, benzerlerine göre hem daha uygun fiyatı hem de %30 daha fazla kullanım sürecini garanti ediyor. Aksi durumda, firma ürün için ödenen ücreti geri ödemeyi taahhüt ediyor. Cengiz Yalçın; “Garantili Kullanım” uygulamasının ürünlerine olan güvenin bir sonucu olduğunu ve bu ürün grubunda ilk kez Avrupa’da üretilen bir hammadde ile imalata imza atıldığını ifade ediyor.

Son dönemde sektörün önde gelen kuyum üretim malzeme satış firmalarıyla anlaşmalar yaptıklarını ve KAD Teknik markasının da fırça, temizleme bezi ve zımpara alanında Erpol kalitesini tercih ettiğini kaydeden Yalçın; “Sözde değil özde müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, hem satana hem alana büyük kolaylıklar sağlıyor. Ürünümüzü anlatmamıza gerek kalmıyor. Bir kez kullanan başka bir markanın ürününü tercih etmiyor” dedi.

“İtalyanları Üzdük Şimdi Çinlileri de Üzeceğiz”

Cengiz Yalçın; yakın zaman önce yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı fırça, zımpara üretimiyle İtalyan üreticileri üzen bir çalışma ortaya koyduklarını şimdi de temizlik bezlerinde Çinli meslektaşlarıyla rekabet etmeye hazırlandıklarını dile getirdi.

Daha yüksek kaliteli temizlik bezlerini Çinli firmaların satış fiyatlarıyla sahaya süreceklerini sözlerine ekleyen Yalçın; Ortaya konulan her başarının uluslararası çapta ülke başarısı olarak haneye yazılacağını, oluşan tatlı rekabetin markalarının gelişimi için itici unsur oluşturacağını açıkladı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.