“Eren Has Çiftliği” sağlıklı ve lezzetli et arayanların vazgeçilmez adresi oluyor…

Sektörümüzün tecrübeli ismi, Eren Has Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Eren; yaklaşık 3 yıldır özel hazırladığı çiftlikte sektör temsilcilerimizin sağlıklı ve lezzetli et ihtiyacına cevap veriyor. Sakarya’da 15 dönüm arazi üzerine kurulan, büyükbaş hayvan ve taze et satışı yapılan Eren Has Çiftliği, sektörümüzün güven dolu lezzet adresi oluyor…

 

Değerli maden ticareti dendiğinde ilk akla gelen markalarımızdan biri olan Eren Has Group; Adapazarı Hacılar Köyü’nde, hayvan besiciliği ve taze et satışı üzerine kurduğu özel çiftlik ile 3 yıldır sektörden çok sayıda mensubumuzun sağlıklı et ve kurbanlık büyükbaş hayvan ihtiyacına cevap veriyor.

Sektör mensuplarımızın sağlıklı, lezzetli yüksek hijyen içeren et ihtiyacına cevap vermek amacıyla Eren Has Çiftliğini kurmaya karar verdiklerini belirten EHG Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Eren; “Kurulduğumuzdan buyana sadece sektör mensuplarına, esnaf arkadaşlarımıza çiftliğimizden hizmet sunuyoruz. Bu çiftlik kuyumcu dostlarımızın çiftliğidir. Birçok arkadaşımız 12 /13 aylıkken buzağıları satın alıyorlar. Hayvanlar kurban edilme yaşına kadar çiftlik içinde özel bakım ile büyütülüyor. Arkadaşımız istediği zaman çiftliğe geliyor hem hayvanını görüyor hem de orada doğal ortamda hoş vakit geçiriyor. Birçok sektör mensubumuz çiftlikte haftasonları buluşuyorlar. Dediğim gibi bu çiftlik sözde bizim özde hepimizin” diye konuştu.

Kurban bayramlarında isteyenlerin büyükbaş hayvan kesiminin çiftlikte yapıldığını, isteyenlerin ise çiftlikten büyükbaş hayvanlarını alabildiğini belirten Mehmet Eren; “Sektör içinde kurban zamanı hisseli büyükbaş hayvana girmek isteyenleri de buluşturuyoruz. Herkes birbirini tanıyor. Her hafta çiftliğimizden Çarşıya ve Kuyumcukent’e taze et, sucuk geliyor. Hayvanlarımızı çok özenli bir şekilde besliyoruz. Yüzde yüz doğal besi kullanıyoruz. Bir kez lezzetimize test edenler başka bir et kolay kolay tüketmezler iddiasında da bulunuyoruz” dedi.

Siz de Kurban Bayramı öncesi büyükbaş hayvan talebinde bulunmak isterseniz detaylı bilgiyi Eren Has Group’un Kuyumcukent ve Çarşı’da bulunan ofislerinden alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.