En iyisini almak ayrıcalık değil herkesin hakkıdır…

“ ‘Best Maraş’ Anadolu Esnafına Çok İyi Geldi”

 

Altınşehir’e yılın başında yerleşen Best Zincir & Yarı Mamul; Kahramanmaraş şubesiyle Anadolu’da kuyum üretimi yapılan çok sayıda vilayete ilk elden ulaşıyor. Diyarbakır, Adana, Mersin, Antalya, Kayseri, Gaziantep Best Maraş ile en iyi zincir ve yarı mamulleri üretiminde kullanma imkanı elde etti. Best; herkese iyi geldi… İyi ki geldi…

İstanbul’un önde gelen zincir takı üreticisi Best Zincir; yaklaşık 10 aydan buyana  Kahramanmaraş Altınşehir Kuyum Üretim Kompleksi’nde yarı mamul ve zincir üzerine, bölge kuyum üreticisinin iş hayatına kolaylıklar katıyor. Sürekli yeni modelleriyle ürün portföyünü zenginleştiren Best Zincir; Kahramanmaraş’ta bulunan şubesi üzerinden çok sayıda vilayetimizdeki kuyum üreticisinin iş hayatına kolaylıklar katıyor.

Altınşehir’in çok hızlı bir gelişim gösterdiğini kaydeden Best Zincir firma sahibi Mehmet Büşra Bıyık; “10 aydır Kahramanmaraş’tayız. Bölge esnafı markamızı ve bizi çok güzel karşıladı. Kahramanmaraş ve çevre illerdeki kuyum üreticilerinin ihtiyaçlarını çok iyi etüt edip bu kısa süre içinde ürün portföyümüzü şekillendirdik. Kahramanmaraş’taki şubemiz üzerinden çok sayıda vilayetimize ürünlerimizi sunuyoruz. Burada olmaktan çok memnunuz” diye konuştu.

Kahramanmaraşlı kuyumcuların Altınşehir’e taşınarak büyük bir değişim geçirdiklerini ve bu hızlı değişimin, pandeminin etkileri tamamen geçince net bir şekilde avantaja dönüşeceğini kaydeden Mehmet B. Bıyık; sözlerini şöyle sürdürdü:

“Mağazamızda Maraşlı esnafın yakından tanıdığı, bölgenin genç kuyumcusu Safa Uncu kardeşimiz görev yapıyor. Safa arkadaşımızın bölge üreticileriyle çok iyi bir diyaloğu var. Her ay Kahramanmaraş’ta olmayı planlıyordum ama buna çok ihtiyaç kalmıyor. Yakın zaman önce yeni zincir modellerine giriş yaptık. Kahramanmaraş’tan gelen siparişlerimizi 24 saat içinde cevaplıyoruz. Benzer ürünler talep görse de ayar konusunda tabi ki 22 ayar Anadolu’da öne çıkıyor. Kahramanmaraş şubemiz ile Anadolu’da yer alan kuyum üreticileriyle buluşmaktan dolayı çok mutluyuz.”

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.