Ekonomik mücevher arayan Dünya insanı Zergeran Pırlantanın uluslararası sitesinde aradığını buluyor

“www.tobemeboutique.etsy.com”

 

Dünya markası olma parolasıyla çıktığı yolda, her yıl başarılı adımlar atan Zergeran Pırlanta; Amerika’da kurduğu www.tobemeboutique.etsy.com online mücevher ve takı satış sitesiyle başarılı çalışmalara imza atıyor. Dünyanın en güzel ama aynı zamanda en ekonomik mücevherlerini sanal alem sayesinde milyonlara sunan Zergeran Pırlanta; hızlı ve güvenilir hediye arayanların vazgeçilmez adresi oluyor

Yıllardır ülkemizin elmas ve pırlanta mücevher üretiminden başarılı örnekleri sunan Zergeran Pırlanta, tüm bu çalışmalarının yanısıra müşterileriyle daha etkin iletişim kurmak ve yeni modellerini sanal alem vasıtasıyla tanıtmak, insanların hızla ekonomik mücevherler almasına imkan tanımak gayesiyle Amerika’da kurduğu www.tobemeboutique.etsy.com sitesiyle başarılı çalışmalara imza atıyor.

Zergeran Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Rıfkı Bedir; yaklaşık 3 yıldır faaliyette olan online ekonomik mücevher satış kanallarının son derece başarılı çalışmalara imza attığını ve bugüne kadar Dünyanın çok farklı noktalarında yaşayan insanlara ürünler sunduklarını söyledi.

Amerika’da kurdukları internet sitelerini, Amerika Ofis Müdürü Tuğba Bedir’in başarıyla takip ettiğini kaydeden Rıfkı Bedir; “Amerika başta olmak üzere Dünyanın çok farklı ülkelerinden talepler alıyoruz. Maksimim 300 /500 $’ı geçmeyen, hediyelik takılarımız yoğun ilgi görüyor. Yaklaşan yılbaşı öncesi, online satışlarımızda önemli artışlar bekliyoruz” dedi.

İleri teknolojiye sahip bir alt yapı eşliğinde oluşturulan internet sitelerinin, mobil teknoloji ile de uyumlu olduğunu kaydeden Bedir, “Katıldığımız fuarlarla Dünyanın çok farklı ülkelerinde kısa sürede ciddi bir güven duygusu oluşturduk. Bu duygu eşliğinde, binlerce kilometre mesafeden müşterimiz internet sitemize girerek siparişini rahatlıkla verebiliyor. Yüksek güvenlik alt yapısına sahip olan sitemiz, aynı zamanda görsel olarakta markamızın imajına uygun bir sunum sağlıyor” diye konuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.