Ekol’ün Sanal Alemdeki Başarısı Bu Rakamlarda Gizli“ 2020 – 1800- 22- 365-24-7 “

Ülkemizin en köklü kuyum markalarından biri olan Ekol Kuyumculuk; yakın zaman önce hizmete giren E Ticaret sitesiyle, yurt genelindeki müşterilerinin ürün siparişlerine hızla yanıt veriyor. Pandemi döneminde esnafın İstanbul’a gelmeye çekinmesiyle hayata geçen online toptan satış sitesi www.ekolaltin.com 2020 yılında açıldı. 22 ayardan oluşan 1800 modelin şu anda sergilendiği site, yılın 365 günü 24 saat haftanın 7 günü açık…

Ülkemizin geniş bir coğrafyasına ürünlerini sunan, yüksek kalitesi, satış sonrası müşteri memnuniyetine verdiği önem ile rakiplerinden ayrılan Ekol Kuyumculuk; örneğin pek fazla görülmeyen E Ticaret atılımıyla dikkat çekiyor. Pandeminin en çok etkiledi İstanbul’a Anadolu’dan gelen esnafın ciddi oranda azalmasıyla harekete geçen Ekol Kuyumculuk; 22 ayar takılarının tamamını www.ekolaltin.com sitesinden satışa sunuyor. Böylelikle Anadolu esnafı İstanbul’a gelmeden internetin olduğu her yerden ürün siparişlerini rahatlıkla geçebiliyor.

Ekol Kuyumculuk 22 Ayar Mağaza Müdürü Ercan Zeren; uzun bir araştırma ve teknik çalışmanın ardından online satışa geçiş yaptıklarını, ülke genelinde markalarının yakından tanınması ve müşterinin Ekol’e duyduğu derin saygınlığın online çalışmalarında kendilerine avantaj oluşturduğu söyledi.

1800 farklı 22 ayar takı modelinin sergilendiği internet sitesinde aynı zamanda outlet bölümü de bulunduğunu belirten Ercan Zeren; “Ürünlerin çok detaylı, farklı açılardan yüksek çözünürlüklü fotoğraflarını paylaşıyoruz. Ayrıca ürünlerin tüm özelliklerini de detaylı bir şekilde belirtiyoruz. Müşterimiz; yılın 365 günü her saat açık olan sitemize girerek yüzlerce farklı modeli rahatlıkla inceleyebiliyor. Tüm yeni modellerimizi de sitemize hızlı bir şekilde aktarıyoruz” diye konuştu.

Ürünlerin genelinde işçilik fiyatlarıyla ilgili aşağı yönlü bir güncelleme yaptıklarını outlet bölümünde bulunan takıların ise düşük işçilik fiyatıyla dikkat çektiğini kaydeden Zeren; açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Pandeminin etkileri ne yazık ki havaların soğumaya başlamasıyla artışa geçti. Ben Anadolu’daki esnaf arkadaşlarımızın İstanbul’a gelmemeyi istememelerini doğal karşılıyorum. Müşterilerimizin yaşam ve iş konforlarını düşünerek, toptan satış sitemizi hayata geçirdik. 1800 modelimizi siteye yükledik. Şu anda 22 ayar takı grubunda böylesi büyük bir E Ticaret platformu yok. www.ekolaltin.com sitemiz 22 ayar takıların fuar alanı gibi diyebiliriz. Hem yeni hem eski müşterilerimizi tek tek aradık ve sitemize davet ettik. Tüm sektör mensuplarını bekliyoruz.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.