E Ticaret Dünyasında Kültürel Takı Satışları Öne Çıkmıyor

Ali Sıvacı “Otantik Görünüme Sahip Kültürel Takıların Online Satışı Çok Zor”

 

Son yılların en popüler takı gruplarından biri olan kazze takılar, pandemiye rağmen özellikle ülke genelinde satışlarını belirli bir seviyede tutmayı başardı. Özel bir işçilik ve yüksek teknoloji isteyen Kazze takı grubu, gittikçe popülerliği artan E Ticaret alanında öne çıkmıyor. Tüketici; kültürel ve otantik takı grubunda yer alan Kazze takılarını satın almadan önce üzerinden denemeyi, takıya dokunmayı ve duygusal bağ kurmayı tercih ediyor….

Pandemi felaketinin gölgesinde 2020 yılını uğurlamaya hazırlanıyoruz. Covid 19 salgını birçok alışkanlıkları değiştirdi. Son dönemde E Ticaret alışverişinde büyük patlama yaşanıyor. Birçok sektör E ticaret alanında başarılı sonuçlar elde ediyor. Takı satışları da belirli ölçüde E ticaretten nasibini aldı.

Başarılı kazze takı üretimiyle dikkat çeken Ali Sıvacı; otantik ve kültürel takı grubunun E ticaret alanında çok fazla şansı olmadığını, bu tip takıları alacak kişilerin takıyla belirli ölçüde duygusal bir bağ kurduğunu ve ürünü üzerinden denedikten sonra satın almayı tercih ettiğini ifade etti.

2020 yılının zorlu koşullarında, yılı en az kayıpla atlatmayı başardıklarını kaydeden Ali Sıvacı; “Pandeminin en yoğun dönemlerinde bile iş yerimizi kapatmadık. Tüm önlemlerimizi alarak çalışmalarımıza devam ettik. Biraz daha hafif üretmeye başladığımız kazze takılarımızın 2021 yılında önünün daha da açık olacağına inanıyoruz. Kazze takılarının başarısında dorikanın da büyük payı var” diye konuştu.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.