Dört dörtlük hediyelik takılar… 8K Concept gururla sunar

Olabildiğince hafif, olabildiğince zarif. Satın alanın kesesini yormuyor. Hediye olarak alanı çok mutlu kılıyor. 8 ayar takı Dünyasının yükselen yıldısı 8K Concept tarafından hazırlanan yeni model takılar; yeni sezon öncesi sevdiklerine unutulmaz hediye arayanların vazgeçilmezi olacak.

 

Ürün portföyünü tamamen, yüksek kaliteli 8 ayar takılar ile oluşturan 8K Concept; yeni modeller müşterilerine sunma konusunda oldukça cömert davranıyor. Yeni tasarımlarında son tüketicinin beklentilerine uygun, trend çizgiler yakalamayı başaran 8K Concept; yüksek altın fiyatları karşısında kuyumcuların yine can simidi oluyor.

8K Concept firma ortağı Kadir Kantarcı; profesyonel tasarımcılarla çalışan markalarının; yoğun bir kuyum alışverişinin başladığı bu günlerde sektörde herkese önemli faydalar sağlayacağını söyledi.

14 ayar hatta 22 ayar olarak üretilen tüm modelleri ve takı çeşitlerini 8 ayar olarak başarıyla ürettiklerinin altını çizen Kadir Kantarcı; “Yakın zamana kadar 8 ayar takılar sadece belli başlı ürün gruplarında oluyordu. Bugün itibariyle 8 ayar Trabzon Hasırı bile ürün portföyümüzde mevcut. Yüzükten küpeye, bileklikten kolyeye, düğün setinden kelepçeye kadar her tür takı grubunun 8K Concept’i var” dedi.

Her yerde 8K Concept var…

Düğün takı alışverişinde talep edilen takılarda her geçen sene 8 Concept’in payını arttırdığını kaydeden Kadir Kantarcı; Aniden yükselen altın fiyatları karşısında, özellikle damadın yüzünü güldürecek yeni projeler üzerinde çalıştıklarını, artık 8K Concept imzalı takıların girmediği illerimizin bulunmadığını dile getirdi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.