Diyarbakır Mezopotamya Kuyumculuk Fuarında yine huzurlu ticaretin en önemli unsuru Loomis oldu…

Yıllardır ülkemizde düzenlenen ulusal ve uluslararası takı fuarlarında sergilenen takıların güvenliğini başarıyla gerçekleştiren, huzur içinde fuarların geçmesini sağlayan Loomis; yaklaşık 3 yıl aradan sonra düzenlenen Diyarbakır Mezopotamya Fuarı’nda yine fuar katılımcılarının güvenli ticaret yapması için gerekli lojistik hizmetini başarıyla sundu.

 

Türkiye’de düzenlenen tüm kuyumculuk fuarlarında katılımcıların sergiledikleri değerli takılarını, kıymetli taşlarını ve madenlerini yüksek güvenlikli kasalama hizmeti eşliğinde koruyan Loomis; Diyarbakır’da 4’üncü kez düzenlenen Mezopotamya Fuarında fuara katılan firmaların büyük bir çoğunluğuna hizmet sundu.

Loomis V.I.T Müdürü Ali Atatoprak; Diyarbakır’da düzenlenen fuara özenle hazırlandıklarını, son yıllarda Diyarbakır Loomis şubesinin Anadolu’da en hızlı yükseliş gösteren şube konumuna gelerek şirket içinde büyük takdir topladığını söyledi.

Diyarbakır’ın diğer bölgelerden farklı bir yapısı olduğunu kabul etmek gerektiğini belirten Ali Atatoprak; “Ekstra önlemler aldık ama çok da gerek olmadığını görüyoruz. Şehre huzur hakim olmuş. Diyarbakır Emniyeti, Diyarbakır Valiliği fuar için gerçekten ne gerekiyorsa fazlasıyla destek sunmuşlar. Bu da bizim işimizi kolaylaştırdı” dedi.

Her fuar öncesinde risk analizini detaylı bir şekilde yaptıklarını, Diyarbakır için Loomis Merkez Ofisiyle de iletişim içinde olduklarını kaydeden Atatoprak; “ülkemizin her noktasında bu tip güvenlik unsurları ön planda olan organizasyonlar yapabilmek, çağdaş bir Türkiye’ye yakışan tablolardır. Kuyumculuk sektörü bizim gözbebeğimizdir. Sektörümüz her nerede bir faaliyette bulunursa biz de onlarla beraber olmaya hazırız. Hem bölgedeki kuyumcu dostlarımızı hem de fuara katılan müşterilerimizi ziyaret ettik. Loomis ile çalışan kuyumcu dostlarımız; bilmelidirler ki ! Loomis ile her yerde ticaret yapmak, kendi evlerinde ticaret yapmak kadar emniyetli olacaktır.”

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.