Devlerin tercihi “Erpol” müşteri memnuniyetinde işi şansa bırakmıyor

Kuyum üreticilerinin iş hayatına büyük kolaylıklar katan, ürünleriyle arzu edilen üretim sonuçlarının elde edilmesinde büyük rol oynayan Erpol Zımpara ve Fırça Sanayi; sarf malzeme temin eden toptancıların da yüzünü güldürüyor. Gerek Çemberlitaş’ta gerekse Kuyumcukent’te bulunan üretim malzeme mağazaları Erpol kalitesini tercih ederek, müşteri memnuniyetini garantiye alıyorlar….

Son dönemde yüksek müşteri memnuniyetiyle ön plana çıkan Erpol Zımpara; kuyumculara malzeme sağlayan pekçok toptancının raflarında yerini sağlamlaştırıyor. Yüksek kaliteli ürünlerini uygun fiyat eşliğinde pazara sunan Erpol; hem satıcısının hem de kullanıcısının yüzünü güldürüyor.

Bizde Erpol Zımpara ve Fırça Sanayi ürünlerinin sahada nasıl bir tercih sebebi olduğunu, ürünleri satan toptancılara danışarak öğrenmeye çalıştık. İlk durağımız Dempa Kimya oldu. Dempa Kimya firma sahibi Yavuz Demir; yaklaşık 6 aydır Erpol ürünlerini mağazasında satışa sunduğunu, beklediğinin çok üstünde olumlu sonuçlar elde ettiklerini ve hızla Erpol’den çok daha fazla ürün alımı yaptıklarını söyledi.

Erpol ürünlerinin yüksek kalitesine karşılık uygun fiyatıyla dikkat çektiğini kaydeden Yavuz Demir; “Yıllardır kuyum üreticilerine sarf malzeme temin ediyorum. Erpol firma sahibi Cengiz Yalçın hakikaten çok başarılı ürünler ortaya koymuş. Özellikle zımparasını bir kez kullanan bir başka zımpara tercih etmiyor. Kısa sürede ciddi oranda mal temin ettim ve huzurla satıyorum. Erpol sadece ürünlerinin kalitesiyle değil, müşteri ilişkilerine verdiği önem ve hızlı servis anlayışıyla da bizi memnun ediyor” diye konuştu.

Erpol kalitesini tercih eden bir başka mağaza yılların markası Selvi Kimya oluyor. Selvi Kimya Çemberlitaş Mağaza Sorumlusu Fethi Selvi; 2 yıldır Erpol ürünlerinin satışını gerçekleştirdiklerini, 2 yıllık süre içinde her geçen gün daha fazla Erpol malzemesi mağazalarına girdiğini ve sonuçların hep yüz güldürdüğünü söyledi.

Selvi Kimya’nın 30 yıllık köklü geçmişi olduğunu ve mağazada satılan ürünlerin, titizlikle test edildikten sonra satışa sunulduğunu vurgulayan Fethi Selvi; sözlerini şöyle sürdürdü: “Erpol ürünlerini kıymetli ustalara test ettirdik. Muadil ürünlere göre iki kat daha uzun ömürlü olan Erpol; aynı zamanda uygun fiyatıyla müşterilerimizin tercih sebebi oluyor. Erpol’ün ürettiği malzemeleri gönül rahatlığıyla satışa sunuyoruz. Erpol kalitesini tercih edenler bir daha başka bir markanın ürününü atölyesine sokmuyor. İstikrarlı bir şekilde kalitesini sürdüreceklerine inanıyorum. Hem onlar hem biz hem de kullanıcı bu işbirliğinden kazançlı çıkıyor.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.