“DEHA SİLVER SHOW” BAŞLIYOR

Gümüş takının öne çıkan markası DEHA Silver; İJS fuar günlerinde mağazasında binlerce yeni tasarımını tanıtacak. Ekim ayı boyunca her gün yepyeni ürünlerini toptan satış mağazasında sergileyecek olan DEHA Silver; yılın son çeyreğine çok hızlı giriş yapıyor…

İstanbul Jewelry Show yıllardır, sektörümüze hayat veren bir misyona sahip. Fuar dönemlerinde İstanbul’da sektörümüzün kalbinin attığı her noktada belirli bir hareketlilik oluyor. Birçok firmamız fuar dönemini bekliyor ve o dönemlerde en yeni tasarımlarını müşterilerine sunuyor. Çemberlitaş’ta yer alan mağazasında, fuar için İstanbul’a gelen yerli ve yabancı misafirlerini ağırlayacak olan DEHA Silver; fuar tarihlerinde tasarım şov yapacak.

DEHA Silver Genel Müdürü Serkan Çağlayan; tüm yerli ve yabancı müşterilerine haber verdiklerini ve fuar için İstanbul’a gelecek olan misafirlerini mağazalarında yeni ürünlerle ağırlamaya hazırlandıklarını belirterek “Önümüzdeki yıl biz de hem ulusal hem de uluslararası fuarlara katılmayı planlıyoruz. Belki de bu sene fuara son kez çarşıdan katılacağız. Yoğun bir yaz dönemini geride bıraktık. Şimdi özellikle ihracatın hareketli olacağı bir döneme giriyoruz. Uzakdoğu’dan çok göz alıcı siparişlerimiz oldu. Mağazamıza gelecek müşterilerimiz, yeni tasarımlarımızı çok beğenecek” diye konuştu.

“İnternet ve Whatsapp satışlarımız belirli bir rakamın üstüne çıkmıyor”

Son dönemde uluslararası seyahat kısıtlamalarının minimum seviyeye geldiğini ve tekrar mağazalarına gelen yabancı müşterilerinin sayısının eski günlere yakın seviyeye ulaştığını kaydeden Çağlayan; açıklamamışı şöyle sürdürdü:

“Müşterilerimizin çoğu yeni tasarımları çıplak gözle görmek, dokunmak ve ağırlıklarını hissederek satın almayı tercih ediyor. Online toptan takı satışlarımız ciromuzun %20’sini geçmiyor. Belki perakende ayağında online satışlar farklı grafikler ortaya koyabilir ama gümüş takı toptan satışlarında yüz yüze ticaret açık ara önde gidiyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.