“DDS” eklenen yeni güncellemeleriyle kuyumcuların iş hayatına kolaylıklar katmaya devam ediyor

“Artık her kuyum mağazası aynı zamanda mücevher mağazası oluyor” sloganıyla yola çıkan DDS (DIANOR Diamond System) uygulaması, yeni güncellemeler ile tam bir kullanıcı dostu oluyor. Kuyumcuların iş hayatına büyük kolaylıklar katmak, istediği anda istediği ölçülerde değerli taşa ve mücevhere ulaşmaya imkan tanıyan DDS ile artık size sunulan ürünlerin özellikleri değiştirme imkanına sahipsiniz. Kısacası DDS uygulaması kullanan kuyumcuların sınırı yok… DDS; kuyumcunun sihirli lambası….

Mücevher ihracatı, ithalatı ve ticareti alanında sektörümüzde uzun süredir faaliyetlerini sürdüren Dianoor Diamond; yeni nesil pazarlama sistemi DDS’i kuyumcuların kullanımına sunarak adeta yeni bir toptan satış dönemine imza attı.  Akıllı telefonlara, tabletlere ve bilgisayarlara kolaylıkla indirilen DDS uygulaması ile binlerce değerli taşa ve yüzlerce bitmiş mücevher ürününe anında ulaşabiliyor ve hızla sipariş verebiliyorsunuz.

“Her kuyumcunun bir mücevher mağazası olacak” sloganıyla yakın zaman önce kullanılmaya başlanan DDS; kısa sürede onlarca kuyumcunun tercihi oldu. DDS; sürekli yeni güncellemelerle, kuyumcuların ihtiyaçlarına yüzde yüz cevap verecek formata bürünüyor. Dianoor Diamond Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Gökpınar; DDS’e yeni bir özellik eklediklerini ve böylelikle kuyumcuların ekranda gördükleri ürünü kişiselleştirebilme şansı bulduklarını söyledi.

Serkan Gökpınar; ülkemizde 57 farklı şehirde Dianoor kalitesini tercih eden kuyumcuların yer aldığını, hazırladıkları bu kullanıcı dostu sistem ile ülkemizdeki tüm kuyumcuların aynı anda mücevher satışı yapabilmesini, çıplak taş alabilmelerini ve ikinci el olarak ellerinde bulunan mücevherleri kolaylıkla satabilmelerini (fiyat alabilmelerini) hedeflediklerini söyledi.

2022 yılı içinde DDS’in kuyumcuların kendi internet siteleriyle entegre olacağını ve böylelikle internet sitesi bulunan kuyumcunun, kendi sitesinden online mücevher satışını ek bir ücret ödemeden kolaylıkla yapacağını belirten Gökpınar; “DDS; tamamen toptan satış üzerine kurulmuş bir sistemdir. Bugün ve yarın tek hedef kitlemiz kuyumcular olacaktır. DDS; Harem Altın’dan aldığı kur fiyatlarını anlık sunuyor aynı zamanda akıllı çevirici ile kolaylıkla kurlar arasında hesaplamalar yapılabiliyor” dedi.

DDS; her gün şaşırtıcı fiyatlar eşliğinde “Günün Fırsat Ürünü” kullanıcılarına sunuyor. Çok kolaylıkla telefonunuza indireceğiniz DDS uygulamasının ardından, birkaç adımda alacağınız özel şifreniz ile sanal mücevher mağazanız size gerçek avantajlar sunmaya başlıyor.           DDS bir uygulama bin çözüm…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.