Damadın yüzünü güldüren Hollow takılar iş başında

Haziran ayı ile birlikte ülke çapında düğünlerde her yıl bir artış oluyor. Düğünlerde takı takma geleneği toplumumuzun önemli bir parçası. Yükselen altın fiyatlarıyla birlikte son yıllarda İçi boş ürün grubu( Hollow Chain) hem iç hem dış piyasada ilgi görüyor. Görünümüyle göze, uygun fiyatıyla cebe hitap eden Hollow Chain ürünleri yine yaz mevsiminde öne çıkacak. Bu takı grubunun yeni markası ONKA Gold en yeni tasarımlarını vitrinlerine taşıyor. Maksimum hafiflikte görkemli görünüşü elde ederek, yüksek kalitesini ürünlerinde cömertçe kullanan ONKA’nın yıldızı hem içte hem dışta parlıyor.

 

Altın fiyatlarının yükseldiği dönemlerde ilginin daha fazla arttığı Hollow Chain (içi boş ürün grubu) takıların şimdiden yeni modelleri vitrinlerde yerini almaya başladı. Yıl başında ticari hayatına başlayan ONKA Gold; Hollow Chain ürün grubunda büyük hedefler peşinde. ONKA Gold; İstanbul Jewellery Show’da tanıttığı yeni modellerine Haziran ayında birçok ek yeni model kattı. ONKA Gold İhracat Sorumlusu Onur Şahin; Mayıs ayıyla birlikte Ekim ayının sonuna kadar hallow ürün grubunun en yoğun talep dönemine giriş yaptığını, son yıllarda düğünlerde takılan hollow takı sayısının yükselişe geçtiğini söyledi.

Piyasada görülen mevcut daralmayı çok fazla hissetmediklerini, altının fiyatının yükseldiği dönemlerde Hollow ürünlere ilginin arttığını belirten Onur Şahin; “Bugünlerde hem iç hem de dış piyasadaki müşterilerimizin yaz siparişlerini karşılamaya çalışıyoruz. Markamız yeni olmasına rağmen, yıllar içinde elde ettiğimiz değerli müşteri portföyümüz, bize büyük güç katıyor. Son dönemde farklı üretim teknikleriyle yapılan parçaların birleştiği mix takılarımız ön plana çıkıyor” diye konuştu.

Şahin; tüm ürün grupları içinde imalatı en zor olanlardan birinin Hollow Chain olduğunu, farklı farklı parçaların sık sık kullanıldığı bu ürün grubunda zengin model çıkarabilmek için ciddi bir üretim altyapısına ihtiyaç duyulduğunu ifade etti. Tüm Dünyada takı kullanımı için yeni bir neslin alıcı kitleler arasına dahil olduğunu, bu genç neslin sürekli yeni modeller görmek istediğini vurgulayan Şahin; “Tüm tecrübemizi ve zengin teknik altyapımızı ürünlerimizde sonuna kadar kullanıyoruz. Yakın zaman öncesine kadar İtalyanların tekelinde olan Hollow Chain ürün grubunda, bizim gibi firmaların da etkili çalışmalarıyla bu durum terse dönmüştür” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.