“Dado” Türkiye’ye Teşekkürünü İndirimli Fiyatıyla Gösteriyor

HyperFocal: 0

Kuyumcu atölyesinin artık olmazsa olmazı haline gelen Lazer Kaynak makineleri; Dado öncesi yüksek bütçeleriyle üreticileri tedirgin ediyordu. Yaklaşık 1.5 yıl önce Dünya tanıtımı yapılan ve ülkemize de aynı anda Alex Makine tarafından ithal edilen Mini lazer kaynak makinesi Dado; aradan geçen süre içinde 200 kuyumcunun atölyesinde yerini aldı. Dado’yu üreten İtalyan Elektro Lazer; 3900 Euro olan Dado’nun fiyatını, 3300 Euro’ya indirerek, pandemi sürecinde kuyum üreticisine hem destek hem de ürüne duyulan ilgi nedeniyle teşekkürlerini sunmak istedi…

İlk olarak 2019 yılının başında İtalya Vicenza Jewellry Show’da tanıtımı yapılan, Elektro Lazer markasının ses getiren yeni cihazı Dado; İJS Mart 2019’da Alex Makine ile ülke kuyumcularımızın kullanımına sunulmuştu. Aradan geçen 1.5 yıllık süre içinde Alex Makine Dado’yu hem ihraç etti hem de yerli üreticilerimizle buluşturdu. Uygun fiyatıyla, fayda fiyat denkleminin açık ara lideri olan Dado; Yaklaşık 600 Euro indirimle 3300 Euro yeni fiyatıyla kuyum üreticisine göz kırpıyor.

Alex Makine Genel Müdürü Ümit Çağlar; son dönemin en önemli yeniliği olan Dado’nun 200’den fazla satış rakamıyla ülkemizde büyük ilgi gördüğünü, aradan geçen 1.5 yıllık süre içinde ilk Dado kullanıcılarının ürün güncellemesini ücretsiz yaptıklarını ve cazip fiyatıyla öne çıkan Dado’nun yeni indirimli fiyatıyla bu cazibesini daha da arttırdığını söyledi.

Dado ile diğer pahalı lazer kaynak makineleri arasında, Otomatik vites ile manuel vitesli araba arasındaki kullanım farkı bulunduğunu belirten Çağlar; “Zar şeklindeki tasarımı, kompakt ölçüleri ve yüksek maliyetli bir lazer makinesinin yaptığı işlemlerin %80’inini yapabilen Dado’yu herkes çok sevdi. Dünya çapında Dado satıcıları arasında firmamız öne çıkmıştır. ‘Bu zarda kimse kaybetmeyecek’ sloganımız tam olarak yerini bulmuştur” diye konuştu.

HyperFocal: 0

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.