Çizgisiyle… kalitesiyle… DEğerli MAmul…. DEMA

Sektörümüzün kıdemli markalarından biri olan Dema Gold; yıllardır düzenli katıldığı İstanbul Jewelery Show’un bir yenisine daha özenle hazırlandı. Birçok yeni tasarımını fuarda sergilemeye hazırlanan marka; farklı takı gruplarında oldukça hafif modelleriyle dikkat çekecek. Hem yerli hem de yabancı alıcıların ilgisini çekecek, ortak zevkleri yakalayacak yeni tarzlar geliştiren DEMA; kalitesiyle, çizgisiyle Değerli mamuller sunacak…

İJS’ye sayılı günler kaldı. Bu dönemde birçok firmamız en yeni tasarımlarını vitrinlere taşıyor. Kıdemli markalarımızdan Dema Gold; fuar alanında yine en yeni modelleriyle yer alacak. Hongkong fuarının iptal olmasıyla birlikte bu yıl fuardan beklentilerini yukarı çektiklerini belirten Dema Gold; firma sahibi Özcan Adem; “Virüs felaketinin fuar gününe kadar Dünya çapında çok daha fazla yayılmasından endişe duyuyorum. Böylesi bir yayılma, insanların seyahat etmelerini engelleyebilir. Bu durum ümit ediyorum ki olmaz. Şu anki tablo içinde İJS’nin çok hareketli geçmesi bekleniyor” dedi.

Rusya’dan Macaristan’a, Dubai’den Katar’a, Türki Cumhuriyetlerden Polonya’ya, kadar 3 farklı kıtada onlarca ülkeye ihracat gerçekleştirdiklerini ve her bölgenin zevkine hitap edebilmek adına çok geniş ürün çeşitliliğine sahip olduklarını belirten Özcan Adem; “Dorika takı grubu tüm ülkelerde kabul gören ve ortak zevkleri yakalayan bir kimliğe sahip. Üretim tesisimizde kendi altın toplarımızı en yüksek kalite eşliğinde üretiyor ve profesyonel takı tasarım uzmanlarımız ile birlikte birbirinden özel modelleri vitrinlerimize taşıyoruz. Dorika’nın modası geçmedi ve geçecek gibi görünmüyor. 2020 yılında da bu takı grubunun yükselişini sürdüreceğini düşünüyoruz. Yeni tasarımlarımızda yine bol bol Dorikalı takılar yaptık” diye konuştu.

Özcan Adem; “Yükselen altın fiyatlarıyla birlikte daha hafif takılar, hediye sınıfında daha çok rağbet görecektir. Son yıllara damga vuran Dorika takı grubu, özel günlerde hediye olarak tercih ediliyor. Görünümüne zıt olarak olabildiğince hafif olan dorika takılarda çok geniş çeşitlilik ile kuyumcu dostlarımızın yanındayız” açıklamasıyla sözlerini noktaladı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.