“Çip Gold” A Kalite kelepçe üretimi için istikametini Vizyon Park’a çevirdi

Modern, fantezi kelepçe takı grubunun genç ve dinamik markası Çip Gold; üretim kapasitesini arttırmak, üst düzey kalitede kelepçe takı üretimi yapmak, çalışanlarının konforunu yükseltmek, verimliliği arttırmak ve yeni hedeflere yönelmek için atölyesini İstanbul Vizyon Park’a taşıdı. İVP, C1 Blok 4’üncü katta çalışmalarına başlayan Çip Gold; yakın zaman içinde yeni cihazlarla üretim parkurunu zenginleştirecek, uzman çalışanlarla kadrosunu güçlendirecek.

 

Çok kısa süre içinde Kuyumcukent’teki atölyesini İstanbul Vizyon Park’a taşımayı başaran Çip Gold; yeni hedeflere yelken açıyor. İVP C1 Blok 4.kat’a atölyesini taşıyan Çip Gold; hem çalışma alanını iki kattan fazla büyüttü hem de kadrosunu tecrübeli isimlerle zenginleştirdi. Firma sahibi Erol Çip; üretim kapasitelerini arttırmak ve kendi ekipleriyle kendi ürünlerini pazarlamak adına İVP’de çok daha ferah ve konforlu yeni bir adrese geçmeye karar verdiklerini, sürekli daha iyisini arayan anlayışla hareket edeceklerini ve yeni polisiyaj makineleriyle üst düzey kelepçe üretimi yapacaklarını söyledi.

160 m2 büyüklüğüne sahip yeni atölyesine taşınan Çip Gold’un çalışanları da bir hayli mutlu. Çip Gold çalışanları, çok daha geniş ve altyapısı kuvvetli modern bir atölyeye geçiş yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ettiler.

Erol Çip; “Sıkı bir çalışma ile atölyemizi geçtiğimiz günlerde hizmete soktuk. Hem kadromuzu genişlettik hem de üretim kapasitemizi arttırdık. Yeni adresimizde, model zenginliğimizi bir üst basamağa taşıyacak duruma geldik. İlerleyen süreçte kelepçe takı grubunun dışına da çıkabiliriz” diye konuştu.

Çip Gold yakın zaman içinde kendi ürünlerini kendi ekibiyle pazarlamayı planlıyor. Böylelikle yurtdışına da giden ve yoğun ilgi gören Çip Gold kelepçeleri, yurtiçindeki kuyumcuların vitrinlerinde çok daha fazla yer alacak. Hizmet verdikleri dev markalara yine aynı titizlikte ürünleri sunacaklarını sözlerine ekleyen Erol Çip; ülkemizin çok farklı noktalarındaki takıseverlere ulaşmak adına, kendi pazarlama ekiplerini devreye alacaklarını dile getirdi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.