Çarşıda “MİRDAŞ”… Fuarda “Mirdaş”… Kuyumcukent’te “Mirdaş”…

İstanbul Jewellery Show başlıyor. Fuara katılmayan birçok firma, katılan markalara ürün tedarik ediyor. Bu firmalarımızdan birisi de özellikle hayalet kolye çeşitliliğiyle dikkat çeken, yılların markası Mirdaş Gold. Fuar alanında ismiyle değil cismiyle yer alacak ve birçok büyük markanın vitrinlerinde boy gösterecek olan Mirdaş; ayrıca hem Kuyumcukent’te bulunan atölyesinde hem de tarihi Kılıççılar Sokak’ta yer alan satış mağazasıyla fuar için İstanbul’a gelecek olanların her yerde karşısına çıkacak.….

 

Sektörümüzün yenilikçi ve köklü markalarından biri olan Mirdaş Gold; yılın son çeyreğinde tüketicinin tercih edeceği, hafif, şık, bütçeyi çok fazla zorlamayan takılarıyla fuar döneminde birçok farklı adreste yer alacak.

Yüzlerce yeni modelinin ilk tanıtımı için İJS’nin açılış dönemini bekleyen Mirdaş; işine ve müşterilerine duyduğu büyük saygıyı, özenle hazırladığı yeni ürünleriyle gösterecek.

Yılın son çeyreğinin sektörümüz açısından büyük önem teşkil ettiğini ve büyük şehirlerde Sonbaharda düğünlerin arttığını, Mirdaş mağazasına, atölyesine fuar döneminde gelecek olan kişileri birçok gün yüzü görmemiş, özel tasarımlara sahip modellerin beklediğini belirten firma ortağı Saylan Elidaş; “Tarihi Kılıççılar Sokak’taki mağazamız 1. Yaşına adım atmak üzere. Geçen 1 yıl içinde hem biz hem de müşterilerimiz mutlu oldu. Dorika ve pandora tarzı bilekliklerin en yenilerini, hayalet kolyede trend olacak modelleri mağazamızda fuar döneminde sergileyeceğiz” diye konuştu.

Yükselen altın fiyatlarıyla birlikte hafif takıların doğal olarak ön plana çıktığını ve bu ürün grubunda markalarının yıllara dayanan önemli tecrübelere sahip olduğunu sözlerine ekleyen Elidaş; “Şu anda iç piyasada hafif olan takılar daha çok tercih ediliyor. Yaz dönemini başarıyla tamamladık. Fuarın sektörümüze ve katılımcılara güç katmasını diliyoruz” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.