Bu rekabette kaybeden olmayacak

Nihat Özdemir “Modern çalışma ortamına, yüksek teknoloji imkanlarına sahip yetenekli Maraşlı kuyumcular, İstanbul’daki meslektaşlarıyla tatlı bir rekabet içinde olacak. Kazanan ülke kuyumculuğumuz olacak…”

 

Sektörümüzün deneyimli markası Özdemir Kuyumculuk; yakın zaman önce taşındığı “Altınşehir Kuyum Üretim Kompleksi”ne hızla adapte oluyor. Maraş’ta doğan ve azimli çalışmasının neticesinde önce ulusal çapta bir markaya dönüşen Özdemir Kuyumculuk, Altınşehir ile birlikte ihracat çalışmalarında da etkin başarılar elde etmeyi planlıyor.

Özdemir Kuyumculuk firma sahibi Nihat Özdemir; arzu edilen gelişimi gösterebilmelerinde, Maraş insanının eşsiz çalışkanlığı ile Batının ileri teknolojisini çok iyi harmanlamalarının büyük katkısı olduğunu, yakın zaman önce kapılarını açan Altınşehir Kuyum Üretim Kompleksinin Maraşlı kuyumculara seviye atlatacağını söyledi.

Müşterilerinden gelen yoğun talepler ve çok farklı kültürlere sahip pazarlara rahatlıkla hitap edebilmek adına, farklı ürün grupları ve farklı üretim tekniklerine geçiş yapan Özdemir Kuyumculuk; yepyeni tasarımlarıyla bayramdan sonra bu yazın çok konuşulan firmalarından biri olmayı hedefliyor. Özdemir Kuyumculuk firma sahibi Nihat Özdemir; “İlk günden buyana farklı tarzlar ve sürekli yeni modeller bekleyen bir müşteri kitlesine sahip olduk. Onların itici güçleri sayesinde bölgemizin genel takı üretim karakterinin dışında birçok çalışmaya imza atmış olduk” dedi.

Döküm, press, şarnel (içi boş) gibi birbirinden çok farklı teknikleri üretim merkezlerinde tek çatı altında topladıklarını kaydeden Nihat Özdemir; bu imkanlar sayesinde farklı tarzları biraraya getirebildiklerini ve böylelikle ortaya daha önce çok fazla denenmemiş türde takılar koyabildiklerini söyledi.

Güzel Günler Çok Yakın…

Pandemi döneminde azalan kuyum ticaretine karşılık yeni tasarımları hazırlama konusunda hiç çekingen davranmadıklarını ve Bayram sonrası birçok gün yüzü görmemiş modeli vitrinlerine çıkaracaklarını belirten Özdemir; “Yılın ikinci yarısından ümitliyiz. Uzun süredir alımlarını erteleyen takıseverler bayram sonrası harekete geçecekler. Bayram sonrası düğünler de hız kazanacak. Geçen yıl pandemi nedeniyle çok sayıda düğün ertelendi. Düğünlerin de hız kazanmasıyla kuyum alışverişinde güzel günler bizi bekleyecek” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.