Boş yapmak hiç kolay değil

Fuara hazırlanan bir çok firma şarnel takı (içi boş) grubunda hızlı ve etkin destek almak için Fast Şarnel & Yarı Mamul kalitesini tercih etti…

 

 

Sektörümüzün genç ve dinamik yarı mamül ve şarnel üreticisi Fast Şarnel & Yarı Mamul; İstanbul Jewellery Show Mart fuarı öncesi yoğun bir mesai harcadı. Fuara katılacak çok sayıda firmanın şarnel yarı mamül ürün taleplerine hızla yanıt veren genç marka; isminde yazan İngilizce hızlı anlamına gelen “Fast” kelimesinin hakkını verdi. Yeni yıl ile birlikte hem üretim kapasitesini arttıran hem de daha fazla çalışana sahip olan Fast Şarnel; hızlı etkin çözümler için hazır…

 

Şarnel takı ve yarı mamul alanlarında başarıyla hizmet sunan Fast Şarnel & Yarı Mamül; İJS Mart fuarına Kuyumcukent’ten katılacak. Ayrıca markanın çok sayıda müşterisi fuardaki birçok yeni tasarımında karoser olarak Fast kalitesini tercih etti.

Son dönemde, özellikle ihracat yapan atölyelerin yarı mamul taleplerine yanıt verdiklerini kaydeden firma ortağı Mehmet Çekcen; fuar öncesi çok yoğun bir dönem geçirdiklerini ve yeni ekip arkadaşlarıyla Fast’in hızına hız katıldığını söyledi.

Kahramanmaraşlı kuyumcu dostlarımızın yanındayiz..

Deprem felaketinin ardından büyük acılar yaşadıklarını ve ülke olarak perişan olduklarını kaydeden Mehmet Çekcen; “Vefat edenlere Allah’tan rahmet diliyoruz. Çok üzgünüz. Burada çok çalışıp çok daha fazla yardım yapmaya devam edeceğiz. Bu arada değerli Kahramanmaraşlı meslektaşlarımıza da ekstra destek sağlamak istiyoruz. Atölyemizin kapıları sonuna kadar açıktır. İşlerini öne alabiliriz. Maliyetine dahi hizmet sunabiliriz. İyi günde de kötü günde de birlikteyiz. Saracağız bu yaraları da Allah’ın izniyle” dedi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.