Bonus Gold yeni modelleri vitrinlerine taşıyor…. Yaklaşan düğün sezonu öncesi gelinlerin yüzü gülüyor

Marmara bölgemiz başta olmak üzere birçok ilimizdeki kuyumcuların, çok farklı ürün taleplerine hızla cevap veren, geniş ürün çeşitliliğiyle çarşıda rakipsiz bir konumda bulunan Bonus Gold; Ramazan bayramının ardından artacak düğünleri de hesap ederek, en yeni ve özel tasarımlarını müşterilerine sunmaya hazırlanıyor. Bonus Gold firma sahibi Murat Kaynar; markalarının geçen yıl olduğu gibi yılın ikinci yarısında önemli bir işlem hacmi yakalayacağına inandıklarını, bu doğrultuda geniş ürün çeşitliliğiyle geç gelen sezona sıkı bir hazırlık yaptıklarını söyledi…

 

Geniş ürün çeşitliliğiyle müşterilerine hızlı ve kaliteli çözümler sunan Bonus Gold; piyasa şartlarına en uygun yeni tasarımlarını bayramın hemen ardından vitrinlere taşıyor. Haziran ayı ile birlikte artacak olan düğünleri hesaba katan Bonus Gold; gelinlerin damada ‘Evet’ demesinin ardından markalarının özenle hazırlanan takılarına da ‘Evet’ demesini planlıyor. Bonus Gold firma sahibi Murat Kaynar; herkesin alım gücüne uygun ve son derece şık dizaynlara sahip yeni modelleri üretim bandından çıkardıklarını belirterek; “Bu yıl fusion tekniği gittikçe popüler olmaya başladı. Biz de yakın tarihli birçok yeni modelimizde fusion kullanıyoruz. Sektörümüzde yaşanan gelişmeleri ve yenilikleri anında müşterilerimize aktarma misyonumuz bizim en önemli artılarımızdan biridir“ diye konuştu.

Murat Kaynar; mevcut piyasa şartlarını çok iyi analiz ederek, müşterilerinin değişen beklentilerine hızlı bir şekilde yanıt verdiklerini, atölyede ve sahada yer alan Bonus Gold çalışanlarının birbirleriyle etkin bir iletişim içinde bulunduğunu, piyasada yaşanan gelişmelerin hızla üretim merkezine aktarıldığını vurgulayarak; “Birçok yeni modelimiz piyasaya çıktığı gün ilgi görüyor. AR-GE çalışmalarına verdiğimiz önem, yaptığımız yeniliklerin çok daha rafine ve nokta atışlı olmasına yol açıyor. Piyasada yeni modellerin %30’u en fazla tutuyorsa, biz bu oranı %70’ler civarına taşıyoruz” dedi.

Son yıllarda artan altın fiyatıyla birlikte, daha hafif setlerin gelinlere hediye edildiğini ve Hint takısının da düğünlerde gittikçe daha fazla öne çıktığını sözlerine ekleyen Kaynar; görünümüne göre oldukça hafif takıların bu yıl da revaçta olacağını dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.