Bir yaşını geride bırakan ONKA Gold 3’üncü kez İJS’de

Hallow takı grubu ağırlıklı olmak üzere farklı üretim teknikleriyle üretilen, geniş çeşitliliğiyle dikkat çeken ONKA Gold; geçtiğimiz günlerde 1. yaşını tamamlarken İstanbul Jewelery Show Mart ayağıyla birlikte fuar deneyimini 3’e çıkarıyor. Geçtiğimiz yıl İJS’nin iki ayağına da katılan ve başarılı sonuçlar elde eden genç marka; tecrübeli isimleriyle kısa sürede uzun mesafeler aldı. Hallow, döküm ve pres teknikleriyle üretilen, renkli mineli mix ürünleriyle dikkat çeken, günlük kullanıma uygun, satış sirkülasyonu üst düzeyde olan takılar yine ONKA Gold standında olacak…

Geçtiğimiz yılın başında kurulan ve kısa sürede hızla müşteri portföyünü büyüten ONKA Gold; üçüncü İJS deneyimine hazır. Marka; tecrübeli yöneticilerinin katkısıyla, fuarda yaklaşık 200 yeni tasarımın ilk tanıtımını gerçekleştirecek.

Onka Gold İhracat Müdürü Onur Şahin; Hongkong fuarının iptal olmasıyla birlikte sektör mensuplarının İJS’den beklentisinin çok fazla arttığını, kendisinin ise daha temkinli bir beklenti içinde bulunduğunu söyledi.

Hongkong fuarındaki ürün gruplarıyla İJS’deki ürün gruplarının ciddi farklılıklar barındırdığını kaydeden Onur Şahin; şunları söyledi:

“Tabi ki Hongkong fuarının ertelenmesi İJS’ye olumlu yansıyacaktır ama unutmayalım ki iki fuardaki takıların tarzları ve fuar alıcısının profilleri farklılık gösteriyor. Hongkong fuarına yıllardır katılan birçok Türk firmamız, başarılı sonuçlar elde ediyorlardı. Özellikle montür üreticilerimiz için fuarın ertelenmesi önemli bir kayıptır. Gümüş takı üreticileri için ise avantaj ortaya çıktı. Altın ile ilgili ise dediğim gibi farklı tarzlar sergileniyordu. Yaşayıp göreceğiz. İJS; çoğu zaman beklentilere göre sonuç vermemiştir.”

Özel mineli bileklikler, 3’lü mini setler, içi boş ultra hafif küpeler, pres setler, kolye uçları gibi daha birçok takı grubunda önemli yeniliklere imza atacaklarını kaydeden Onur Şahin; “ONKA Gold ürünleri, genel olarak günlük kullanıma uygun bir tarzı ortaya koyuyor. Hafif ürünlerimiz ön planda olacak” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.