Best Zincir Toptan Satış Mağazası geniş stoklar eşliğinde kapısını araladı

Zincir takı üretimiyle Kuyumcukent’in son yıllarda öne çıkan markası olan Best Zincir; Kuyumcukent Atölyeler Bloğu 2.katında yer alan atölyesinin bir bölümünü toptan satış mağazasına çeviriyor. Geniş stoklar eşliğinde, çok farklı ayarlarda zincirlerin satışa sunulacağı mağazada ayrıca zincir ile kombin olan yarı mamül parçalar da yer alacak.

Kuyumcukent’te son yıllarda çok sayıda üreticimizin toptan satış mağazası açtığını görmekteyiz. Son olarak sektörümüzün tecrübeli üreticilerinden Best Zincir; toptan satış mağazası açtı. Kuyumcukent Atölyeler Bloğu 2.katında yer alan üretim tesisinin bir bölümünü toptan satış mağazasına çeviren Best Zincir; bol stoklar eşliğinde ürettiği zincirleri ve zincirde kullanılan yarı mamülleri toptan satışa sundu.

Best Zincir firma sahibi Mehmet Büşra Bıyık; müşterilerinin talepleri, hızla ürün ihtiyaçlarının giderilmesi ve zincir takıda kullanılacak yarı mamullerin temin edilmesi adına bir mağaza açmaya karar verdiklerini söyledi.

Mağazalarında ağırlıklı olarak kendi ürettikleri zincirleri satmayı planladıklarını, pul, kilit gibi zincirde kullanılan ara parçaları da temin edeceklerini kaydeden Mehmet B. Bıyık; “Uzman olduğumuz konunun dışına çıkmayı planlamıyoruz. Zincir takıda kullanılan ara parçalar, yarı mamul bölümümüzü oluşturacak” dedi.

“2019 yılı stabil geçti “

Altın fiyatlarının rekor kırdığı 2019 yılını kayıpsız atlatmayı başardıklarını, 2018 rakamlarının üzerine çok fazla çıkmamış olsalar da yılı eksi de kapatmadıklarını belirten Mehmet Bıyık; açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Şu anda 21-18 ayar zincir talepleri en dip seviyede. Ağırlıklı olarak 14 ayar zincir üretiyoruz. 2019 yılında önemli bir yatırım yaparak, atölyemizi iki kat büyüttük ve çok daha ferah bir ortamda üretim yapar hale geldik. Önümüzdeki sene yeni zincir modellerine giriş yapabiliriz. Bu konuda ön çalışmamız son aşamaya geldi. Yeni yerimizde 1 yılı geride bırakıyoruz. Toptan satış mağazamızla birlikte 2020 yılından beklentimiz artıyor. Tüm sektörümüz adına güzel bir yıl olmasını temenni ediyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.