Best Zincir fuar döneminde sizi Kuyumcukent’te bekliyor

Best Zincir; kendi bünyesinde yer alan kazze takıları ve çok sayıda zincir çeşitlerini, İstanbul Jewellery Show fuar takviminde Kuyumcukent’teki showroomunda sergileyecek…

                                                                                  

Sektörümüzün önde gelen zincir takı üreticilerinden biri olan Best Zincir; İJS Mart fuarına Kuyumcukent’ten katılıyor. Fuar kapsamında İstanbul’a gelen yerli ve yabancı çok sayıda alıcı Kuyumcukent ve çarşıdaki kuyum üreticilerini de ziyaret ediyor. Geçen yıl ilk kez bitmiş ürün grubuna giriş yapan Best Zincir; hem yeni modelleri hem de geniş zincir takı çeşitleriyle kuyumcuların iş hayatına kolaylıklar katacak çözümler ortaya koyacak.

Best Zincir firma sahibi Mehmet Büşra Bıyık; kendi ürettikleri kazze zincirlerin yurdumuzun dört bir yanında takıseverler ile geçen yıl başarıyla buluştuğunu ve bu ürün grubunda da zincirde olduğu gibi başarılı olacaklarına inandıklarını belirterek; “Kazze zincirlerimizin yanısıra hayalet kolyelerimize de artan ilgi var. Yılların zincir üreticisi olarak, kolye takı grubuna adapte olmamız çok daha kolay oluyor. Son dönemde tırnak çakı zincirimiz yoğun ilgi görüyor. İlerleyen dönemde farklı takı gruplarını da gündemimize alabiliriz” dedi.

Afetin acısını yakından hissettik

Yakın zaman önce Kahramanmaraş Altınşehir Kuyum Üretim Kompleksi’nde ofis açan Best Zincir; meydana gelen deprem sonrasında ofisini geçici süre kapatmak zorunda kaldı. Best Zincir Kahramanmaraş ofis sorumlusu Safa Uncu ve ailesinin sağlıklarının yerinde olduğunu kaydeden Mehmet Bıyık; “Altınşehir tekrar faaliyete geçince şubemizi açacağız. Büyük afetin yaralarını hep birlikte saracağız. Kahramanmaraşlı kuyumcu dostlarımızın her şekilde yanında olmaya devam edeceğiz. İyi günde de kötü günde de birlikte olacağız” diyerek açıklamasını sonlandırdı.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.