Besay’ın kalitesi üstünde Amerika vizesi cebinde

Uluslararası JCK Las Vegas Jewellery Show’a yeniden katılmaya hazırlanan Besay; Amerika pazarında hızla büyüyor. Gerek ürün çeşitliliği gerekse tasarım çizgileriyle Avrupa ve Amerika pazarındaki alıcıların beklentilerine net cevaplar veren Besay Kuyumculuk; gerçekçi hedeflerle yurtdışında büyümeye devam ediyor…

Pandemiyle birlikte farklı pazarlarda olmanın öneminin daha da fazla ön plana çıktığını belirten Besay Kuyumculuk firma sahibi Ömer Kaya; “Avrupa’da zaten vardık. Amerika pazarına da hızlı bir giriş yaptık. Bizim ürünlerimizin ve tarzımızın daha çok Avrupa ve Amerikalıların zevklerine yakın olduğu net bir gerçektir” dedi.

Besay’ın zengin ürün çeşitliliğinin Dünyanın her yerine hitap edebilecek düzeyde olduğunu belirten Ömer Kaya; “Amerika ve Güney Amerika kıtasında bulunan ülkelerde de göz (mavi boncuk) takıların ilgi gördüğünü biliyoruz.  Bu grupta markamız çok geniş ürün çeşitliliğiyle yıllardır önemli tasarımlara imza attı. Ayrıca bizim bir başka kuvvetli yönümüz de çocuk takılarımızdır. Las Vegas’ta ürün çeşitliliğimizi gösterecek örnekler sunmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.