Çocuk takısını öne aldılar… Tavsiyelere kulak verdiler ve kazandılar…

Çocuk takısının ülkemizdeki önde gelen üreticilerinden Besay Kuyumculuk firma sahibi Ömer Kaya; geçtiğimiz aylarda, çocuk takılarının kuyumcu vitrinlerinde daha önlerde yer alması ve etkin bir şekilde tüketiciye sunulması gerektiğini vurgulamıştı. Bu tavsiyeye kulak veren kuyumcuların bu yaz mevsiminde çocuk takı satışlarında artışlar görülmeye başlandı. Çocuk takısına pozitif ayrımcılık yapan kuyumcu, karşılığını alıyor.

Çocuk takısı dendiğinde ilk akla gelen markalardan biri olan Besay Kuyumculuk, özenle ürettiği çocuk takılarını özel vitrin tasarımı ve özel display çalışmaları eşliğinde kuyumcu dostlarına sunuyor. Geçtiğimiz İstanbul Jewelry Show’da sergilenen özel çocuk takısı stantları büyük ilgi gördü ve artık çocuk takılarının kuyumcu vitrinlerinde sergilenmesine çok daha fazla önem verilmeye başlandı. Besay; çocuk takısını kendisinden alan kuyumculara çeşitli sunum materyalleri, kiosklar ve displayler eşliğinde ürün teslimi yapıyor.

Besay Kuyumculuk firma sahibi Ömer Kaya; “İJS Mart fuarının ardından çocuk takısı satışında kuyumcu dostlarımıza ekstra fayda sağlayacak açılımlar yaptık. Bu ürünlerin sergilenmesinin oldukça albenili olması, vitrinin en güzel yerlerinde sunulması konusunda belirli bir bilinç oluşturduk. Yaz sezonu boyunca bu tavsiyelerimize kulak veren kuyumcu dostlarımızın çocuk takı satışları arttı. Çocuk takısına bir adım gelirseniz o da size iki adım geliyor” diye konuştu.

Yurtdışında yüzlerce kuyumcunun, ürünlerini özel vitrinler ve displayler eşliğinde Besay çocuk takısı satışı yaptığını vurgulayan Kaya; şunları söyledi:

“Besay çocuk takılarının satışa sunulması için artık belirli standartlar var. Bu ortaya koyduğumuz standartları kuyumcu dostlarımız kabul etmek zorunda. Sonuç olarak belirlediğimiz sergileme tarzına uyan meslektaşlarımız daha çok kazanç elde ediyorlar. Biz bu uygulamayı hem yurtdışında hem de yurtiçinde denedik ve başarılı sonuçlar elde ettik. Çocuk takısı çocuk gibi ekstra ilgi istiyor.”

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.