Aşkınız için bu test DOĞAL olarak iyi olacak

Sevgiliye giden tektaşlar önce IGSL’den onay alıyor

 

Kuyumculuk sektörümüze ve kuyum tüketicilerine; pırlanta, değerli renkli taşlar eksperliği sunmak, detaylı ve doğru analizler yapmak için kurulan IGSL (International Gemological Science Laboratories) Gemoloji Laboratuvarı; Sevgililer Günü öncesinde ekstra mesai yapmaya hazırlanıyor. Sevgiliye hediye edilecek çok sayıda mücevher, önce IGSL onayından geçecek. 10 Şubat ile 14 Şubat tarihleri arasında IGSL’in Kuyumcukent’te yer alan laboratuvarında tektaşların doğallık testi ücretsiz yapılacak…

Aman aşkınız sakata gelmesin, doğal olarak kimse üzülmesin….

 

İleri teknolojik altyapısı ve uzman kadrosuyla, bilimsel ve objektif bir şekilde değerli taş analizi için kurulan IGSL Gemoloji Laboratuvarı, yılın en önemli özel günlerinden biri olarak kabul edilen Sevgililer Günü’nde yoğun mesai yapmaya hazırlanıyor. Sevgililer Gününe özel IGSL; 10 ile 14 Şubat tarihleri arasında tektaş yüzülerde ücretsiz doğallık testi yapacak.

IGSL kurucusu ve  Gemolog Ercüment Tandoğan; öncelikle mücevher alımında ürünün mutlaka uluslararası sertifika eşliğinde alınmasına dikkat çekmek bu konuda farkındalık yaratmak için Sevgililer Günü’nde böyle bir kampanya yapmaya karar verdiklerini söyledi.

Firmaların sattıkları ürünle ilgili verdikleri yazılı kağıtların, uluslararası geçerliliği bulunmadığını ve yıllar içinde yaptıkları analizlerde ne yazık ki bu beyanlar ile ortaya çıkan gerçek sonuçların önemli farklılıklar içerdiklerini kaydeden Ercüment Tandoğan; “Darphaneden onaylı, Gemologların çalıştığı IGSL gibi laboratuvarlarda teste tabi tutulmuş, uluslararası sertifikası olan mücevherlerin alınmasını her zaman net bir şekilde tavsiye ediyoruz” dedi.

Mücevherini Al da Gel İş Hayatında Risklere Verme Yer…

IGSL’in titiz analiz çalışmalarını gören mücevher firmalarının hızla laboratuvarlarından hizmet almaya başladığını vurgulayan Tandoğan; “Her geçen gün bizimle çalışmayı tercih eden markalarımızın sayısı artıyor. Yüksek teknolojiyi işimizde kullanırken, iş tecrübemiz de en önemli farkımız olarak ön plana çıkıyor” dedi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.