Aşkın ve sevginin tercümanı “AMOR PIRLANTA” yine iş başında

Yılın en özel günlerinden biri olan Yılbaşı akşamına sayılı günler kaldı. Yeni bir yılda, yeni bir başlangıç ve sevgi dolu, sağlık dolu bir yaşam beklentisi yılbaşı akşamı Tüm Dünyada zirve yapacak. Böylesi özel günde özellikle tektaş ve beştaş pırlantalı yüzük hediye etmek günün anlam ve önemine çok yakışıyor. Amor Pırlanta; yılbaşı için yine çok özel, kaliteli ve uygun fiyatlı mücevherler hazırladı.

Mücevher Dünyasının hızla yükselen markası Amor Pırlanta; zorlu piyasa koşullarında 2019 yılı hedeflerini yakalayarak yılı kapatıyor. 2019 yılında hem iç piyasada hem de yurtdışında büyümeyi başaran, yeni müşteriler portföyüne katan ve özellikle Ortadoğu pazarının aranan bir markası konumuna gelen Amor Pırlanta; yılın en özel günlerinden biri olan Yılbaşı akşamına sıkı bir şekilde hazırlandı.

Amor Pırlanta Genel Müdürü Ergün Bayram; Amor için özel günlerin büyük önem teşkil ettiğini, yine hem kuyumcuların hem de tüketicinin çok beğeneceği kampanyalarla yılbaşı alışverişinde markalarının ön plana çıkmayı hedeflediğini söyledi.

Yaklaşan yılbaşı öncesinde de özel kampanyalar yaparak kendileriyle çalışan kuyumcu dostlarının etkin satışlar yapmasına vesile olmak istediklerini kaydeden Ergün Bayram; “Bu dönemde tektaş ve beştaş ürün grubumuz ön plana çıkıyor. Uygun bütçeli taşlarla ekonomik mücevherleri de portföyümüzde bulundurmaya dikkat ediyoruz. Hediye arayanların işini kolaylaştıracağız” dedi.

“Amor” Arap Yarımadası’nda harika sezon finali yaptı..

Son dönemde özellikle Arap pazarında ciddi bir büyüme kaydeden Amor Pırlanta; yılın son bölümünü 4 başarılı fuar ile dört dörtlük tamamladı. Kuveyt, Sharjah Dubai, Katar, Bahreyn kuyumculuk fuarlarında sahne alan Amor; Arap kadınlarının favori markası konumunda.

Genel Müdür Bayram; Arap Yarımadası’nda Amor Pırlanta’nın ısrarla aranan markalar arasında yer aldığını, uzun zamandır yatırım yaptıkları bölgede, tüketicinin çok ciddi güvenini kazandıklarını ve her geçen gün Pazar paylarını arttırdıklarını dile getirdi.

Arap kadınlarının hediye almaktan ve hediye vermekten müthiş mutlu olduğunu, bazı bölge erkeklerinin çok eşli olduğunu ve aynı mücevherden birkaç adet aldıklarını sözlerine ekleyen Bayram; 2020 yılında Amor’un bölgedeki gücünü daha da arttıracağını, Arap kadınlarının Türk mücevherine sahip olmaktan, Amor kalitesini yakından hissetmekten büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.