Artık isteyen herkesin 3D Printer’ı olacak…. “Alex Makine” “MIICRAFT’ın süper ekonomik modeliyle yine çok ses getirecek

“Alex Makine” “MIICRAFT’ın süper ekonomik modeliyle yine çok ses getirecek

 

Yüksek altın fiyatları karşısında hafiflik ve her tür hayali madene aktarma potansiyeliyle öne çıkan fusion üretim tekniği, 3D Printer’ların bize büyük bir hediyesi. 3D Printerlar birçok firma tarafından ülkemize ithal ediliyor. Alex; çok uzun araştırmalarının sonunda “MIICRAFT” markasının bayiliğini alarak, uygun fiyat eşliğinde en iyi performansı elde etmek isteyenler için harika alternatifler sundu. Şimdi ise süper ekonomik yeni modelini tanıtmaya hazırlanıyor. İJS Ekim ayağında lansmanını yapmayı planladığı ekonomik 3D Printer herkesin yüzünü güldürecek.

 

Kuyum üretiminde kolay, hızlı ve düşük maliyetli takı üretmek için kullanılan 3D yazıcılar; son yıllarda büyük küçük çok sayıda atölyemizin içinde yerini aldı. En zor tasarımları bile ince işçiliği ile reçineye aktaran 3D yazıcılar; modern kuyumculuğun mihenk taşı olarak kabul görüyorlar.

Piyasada çok sayıda 3D yazıcı bulunuyor. Bu cihazları ithal eden firmalar arasında sektörümüzün tecrübeli markası Alex Makine da var. MIICRAFT 3D makinasının yüksek (ayaklı) ve masaüstü modelini sektörümüzün kullanımına sunan Alex; çok yakında süper ekonomik yeni MIICRAFT 3D Printer’i tanıtacak. Büyük tablası ve 0,20 mikron inceliğe kadar fusion yapan, istenirse muma model hazırlayan bu akıllı cihaz, bugüne kadar DLP teknolojisine sahip en uygun fiyatlı 3D Printer ünvanını almaya hazırlanıyor.

Çağlar; Alex Makine’nin 3D cihazlarına en geç giriş yapan markalardan biri olduğunu hatırlatarak açıklamasını şöyle sürdürüyor  “Biz bu alandaki gelişmelerin tamamen oturmasını ve fusion takıların geniş kitlelere yayılmasını bekledik. MIICRAFT ile uzun zamandır birçok atölyemizin üretim gücüne güç kattık.  Üst düzey LED DLP projektör sistemini kullanan ve bu sistemi geliştiren MIICRAFT; Alman ve Tayvanlı mühendislerin ortak çalışmasının ürünüdür. Ekim ayında MIICRAFT’ın bir başka boyutlara sahip olan ve ultra ekonomik yeni modelini sektör mensuplarımıza sunacağız.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.