Artık bazı alyansların BONUS’u var

Birbirinden farklı takı gruplarında başarılı üretimi bulunan, geniş ürün çeşitliliğiyle bir kuyumcunun nerdeyse tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında giderebilen Bonus Gold; kendi imzasını taşıyan alyansları piyasaya sundu. Tüm takı grupları arasında manevi değer açısından ayrı bir konuma sahip olan alyans’a; kendi özel yorumunu katan Bonus Gold; bundan sonra binlerce çiftin mutluluğunu paylaşacak ve şahidi olacak.

Sektörümüzün genç ve dinamik markalarından biri olan Bonus Gold; alyans ürün grubunu da müşterilerine sunmaya başladı. Sektörümüzün köklü alyans atölyelerinden biri olan İkizler Alyans Atölyesi ile işbirliği yapan Bonus Gold; tasarımları kendine ait olan onlarca alyans modellerini hem Türkiye hem de Almanya’da bulunan müşterilerinin beğenisine sundu.

Bonus Gold Genel Müdürü Fatih Işık; Bonus müşterilerinin alyans takı grubunda da kendilerine talepte bulunduklarını ve titiz bir araştırma döneminin ardından, bu grupta önemli tecrübeye sahip olan İkizler Alyans Atölyesi ile işbirliği yapmaya karar aldıklarını söyledi.

Alyansta satış sonrası hizmetin de en az ürün kalitesi kadar önemli olduğunu ve bu konuda ciddi bir çalışma içinde bulunduklarını belirten Fatih Işık; “İlk aşamada 50’ye yakın özgün modellerle yola çıktık. Kısa zamanda model sayımızı arttıracağız. Alyanslarımız 14 ayar. Almanya’daki toptan satış mağazamıza da aynı zamanda alyanslar gönderdik. Şu anda tel bilezik hariç A’dan Z’ye tüm takı grupları Bonus çatısı altında yer almaktadır” diye konuştu.

Işık; mevcut alyans koleksiyonlarına sürekli yeni ilaveler yapacaklarını, müşteri talepleri doğrultusunda farklı ayarlarda da alyans üretiminde bulunacaklarını kaydederek, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Piyasalarda yaşanan genel durgunluğun geçmesini oturduğumuz yerde bekleme yanlışında bulunmuyoruz. Yeni tasarımlar ve yeni tarzlar ile ürün portföyümüzü genişleterek müşterilerimizin karşısına çıkıyoruz. Sonbahar ile birlikte büyük şehirlerde düğünler artacak. Artık eskisi gibi kuyumculuk sektörünün sezonu yaz mevsimi diyemeyiz. 12 aya yayılan bir durum söz konusu. Altın fiyatları yükseliyor ama hep sahibinin yüzünü güldürüyor ve altına yatırım yapan hep kazanıyor. Daha da altın fiyatları artmadan alım yapmanın doğru olacağına inanıyorum.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.