“Apel İş” ile her ‘Set’ oyun sizin

Birbirinden özel set, kelepçe, yüzük, kolye, bileklik, tektaş, sırataş gibi daha bir çok takı grubunda özgün model üretimiyle dikkat çeken Apel İş; sonbaharda özellikle büyük şehirlerde başlayacak düğünler için birbirinden güzel set montürler hazırladı. Yaz boyunca yüksek satış grafikleri elde eden Apel İş set montürler; büyük şehirlerde başlayacak düğün fırtınasında yerini almaya hazır.

 Sektörümüzün deneyimli markalarından biri olan Apel İş Kuyumculuk; yaz mevsiminde popülerliği ve satış rakamları artan set mücevherleri, yeni modellerle geliştirerek Sonbahar mevsiminde özellikle büyük şehirlerimizde artacak düğünlere özenle hazırlıyor. Apel İş Kuyumculuk firma sahibi Piyer Sivaslıoğlu; günümüz gelinlerinin sadece tektaş mücevher ile mutlu olmadıklarını, gelinliklerinin üzerine bir de mücevher set takmak istediklerini söylüyor.

18 ayar ve oldukça hafif üretilen Apel İş imzalı setlerin; ülkemizin en Doğusundan en Batısına kadar her bölgede rağbet gördüğünü kaydeden Piyer Sivaslıoğlu; “Ağırlıklı olarak set takılar, yaz mevsiminde çok daha yoğun talep görüyor. Güzel bir yaz döneminin ardından Sonbahar’da çıkışımızı sürdürmek istiyoruz. Son yıllarda büyük şehirlerde düğünler, okulların açıldığı Eylül ayı sonrasına bırakılıyor. Bu bağlamda bizim için düğün sezonu yeni başlıyor” diye konuştu.

Full set takı üretiminde Türk kuyumculuğunun Dünya çapında önemli bir saygınlığının bulunduğunu vurgulayan Sivaslıoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü: “Sürekli yeni modelleri üretim bandımızdan çıkarıyoruz ve yurtdışındaki müşteri beklentilerine paralel üretim gerçekleştirerek, adeta nokta atışı yapıyoruz. Günümüzde ‘ben ne istersem üretirim ve kolaylıkla satarım’ anlayışı kalmamıştır. Artık bölgelere özel üretim yapmak, kültürel yaşamlarını çok iyi etüt ederek ülke bazında tasarım gerçekleştirmek zaruri bir hal almıştır. Birbirinden özel mücevher set montürlerimizi görmek isteyen müşterilerimizi, showroomuza bekliyoruz. ”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.