ANATOLIA JEWERLRY SHOW İran ve Iraklı alıcıları Van’da buluşturacak… VANATOLIA için geri sayım başlıyor

13 – 15 Mayıs tarihlerinde Van’da düzenlenecek olan Anatolia Jewellery Show; İran ve Irak ülkelerine coğrafi yakınlığını avantaja çevirecek. Bu iki ülkeden çok sayıda alıcının geleceğini vurgulayan deneyimli fuar organizatörü Ülker Selviler; “İran ve Iraklı kuyum alıcılarının Van’daki fuara geleceğinin teminatını ben veriyorum” dedi.

 

 

Fuar organizasyonları alanında yaklaşık 20 yıllık deneyime sahip olan, son iki yıldır kendi markasıyla çeşitli illerimizde fuarlar düzenleyen Ülker Selviler; markası US Fuarcılık ile Van’da Kuyumculuk Fuarı yapmaya hazırlanıyor.

13 – 15 Mayıs 2022 tarihleri arasında Van Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan organizasyona komşu ülkeler İran ve Irak’tan çok sayıda alıcının geleceğini müjdeleyen ve bu konuda net görüşmeler yapmaya başladıklarını açıklayan Ülker Selviler; “Bağımsız olarak organize ettiğim ilk kuyumculuk fuarını büyük potansiyele sahip olan Van ilimizde yapmayı tercih ettim. Van’ın coğrafi avantajı dikkat çekiyor. İran ile Irak’a komşu olmasını etkin bir şekilde kullanacağız. Anadolu’da düzenlenen fuarlara sınırlı sayıda ya da hiç yabancı alıcı gelmemesini bu organizasyon ile tarihe gömeceğiz” diye konuştu.

 

Van’da altın takıya olan büyük ilginin tarih boyunca var olduğunu vurgulayan Selviler; açıklamasına şöyle devam etti:

 

“Van ilimize ülkemizin dört bir yanında üretilen altın takılar servis ediliyor. Yeni bir adres, yeni bir soluk olması açısından Van’da fuar düzenlemeyi uygun bulduk. Şehir ve bölge kuyumcuları heyecanla organizasyonu bekliyor. Anadolu’da düzenlenecek fuarların Nisan veya Mayıs ayında düzenlenmesi olmazsa olmaz bir tarihi ifade ediyor. Bu tarihlerin haricinde Anadolu’da fuar düzenlemek beyhude bir giriş oldu ve olacaktır. Daha önce farklı illerde yapılan fuarların arzu ettiği etkileri yaratmadığını biliyoruz ve eksikleri çok iyi analiz ederek dersimize çalışmaktayız. Anatolia Jewellery Show’a sektör mensuplarımızı şimdiden davet ediyoruz. Bu fuar Anadolu’da number Van olacaktır.”

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.