Anadolu’nun büyük şehirlerinde mücevherin bir diğer adı “Makdis Pırlanta”

Mehmet Avcı “Makdis Pırlanta; Anadolu’daki mücevher tutkunlarının kalbinde özel bir yer edinmeye başladı. Biz de bilinçli tüketiciye yüksek kaliteli mücevherlerimizi sunmaktan ayrı bir keyif alıyoruz. Özellikle Gaziantep ilimizde yaşayan mücevher kullanıcıları; fantezi çizgilere sahip, özgün tasarımları üzerinde barındıran mücevher modellerinde markamızı tercih ediyorlar. Onlara layık olmaya devam edeceğiz. ”

 

Ülkemizde 40’tan fazla ilimizde ve 150’den fazla kuyumcunun, mücevher satıcısının tercihi olan Makdis; son yıllarda batı illerimizde olduğu gibi Anadolumuzun değerli şehirlerinde de başarıyla büyümesini sürdürdü. Makdis Pırlanta başta Gaziantep olmak üzere çok sayıda Anadolu’daki ilimizin seçkin kuyumcu ve mücevher satıcılarına, birbirinden özel mücevherlerini sunuyor.

Makdis Pırlanta firma ortağı Mehmet Avcı; Anadolu’da son yıllarda mücevhere talebin hızla arttığını, Anadolu’daki tüketicinin bilinçli tercihler yaptığını ve özellikle Gaziantep ilimizdeki mücevher kullanıcılarının ağır, fantezi, butik tarza sahip olan modellere yöneldiklerini söyledi.

Gaziantep ilimize ayrı bir paragraf açan Mehmet Avcı; Gaziantep’i Doğunun Paris’i olarak gördüklerini, Gaziantep’de 10 seçkin mücevher satıcısının tercihinin Makdis olduğunu dile getirdi.

Gaziantep’in sosyo ekonomik açıdan son yıllarda pozitif anlamda gelişim gösterdiğini vurgulayan Mehmet Avcı, “Gaziantep ilimizde 120 bin doların üzerinde maddi değere sahip olan tek parça mücevher satışı yaptık. 20 bin 30 bin dolarlık mücevher gibi mücevher satışlarımız da yüksek adetlerde devam ediyor. Mücevher kültürünün yerleştiği bir şehrimiz olan Gaziantep’te yeni düğünlerde gelinlerin hemen hemen hepsi mutlaka bir mücevher eşliğinde düğün törenine katılmak istiyor” diye konuştu.

Makdis Pırlanta Avrupa’nın ortasında Hollanda’da Avrupa ofisi ve mağazasını hizmete açtı

Avrupa’da hızla büyüme ve Avrupa üzerinden tüm Dünyaya hızla yayılma hedefiyle çalışmalarını sürdüren Makdis Pırlanta Hollanda’nın popüler şehirlerinden biri olan Maastricht’te ilk yurtdışı mağazasını hizmete soktu. Deneyimli mücevher markası; Hollanda üzerinden çok hızlı bir şekilde önce Avrupa’daki ülkelere sonra da daha uzak kıtalarda yer alan ve mücevhere önem veren bölgelere açılımlar yapacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.