Amor Mücevherleri üstünde değerli taştan önce güven taşır…

Ergün Bayram “E Ticaret’e önem verenler…Zamanında bu alanda etkin yatırım yapanlar ve müşteri sadakati oluşturanlar bir değil birkaç adım öne çıkacak”

 

Koronavirüs’ün ülkemizde yavaş yavaş etkisini kaybetmesiyle, kontrollü yeni bir hayata merhaba dedik. Bu süreç içinde birçok alanda alışveriş alışkanlığımız değişti. Özellikle online ticaret aldı başını gitti. Kuyumculuk sektöründe E Ticaret; bugüne kadar çok büyük işlem hacimlerine erişmemişti. Şimdi artık oyunun kuralları yeni baştan mı yazılacak? Bu konuyla ilgili gelişmeleri yakından öğrenmek için başarılı çalışmalara imza atan, online mücevher satışlarıyla dikkat çeken Amor Pırlanta Genel Müdürü Ergün Bayram’a konuk olduk….

 

Kuyumculuk sektörü 1 Haziran itibariyle yavaş yavaş kapılarını müşterilerine aralıyor. Sektörümüzün önde gelen mücevher markası Amor Pırlanta; Şeref Efendi Sokak’taki mağazasını hizmete açtı. Pandemi günlerinde online satışlarına ara vermeden devam eden Amor; yıllar önce E ticaret alanında önemli yatırımlar yapmasının ve Amor markasına sadakat duyan bir müşteri kitlesi inşa etmesinin meyvelerini topluyor.

Amor Pırlanta Genel Müdürü Ergün Bayram; koronavirüs felaketinin ardından artık mücevher alımında da online satışların gittikçe gücünü arttıracağını ve yakın zaman içinde perakende satışlarını geçmesini beklediğini söyledi.

Markalarının E Ticaret alanında uzun yıllardır yatırımlar yaptığını ve binlerce müşteri edindiğini kaydeden Ergün Bayram; “Online satışlarımızda müşterilerimiz değişim hakkına sahipler. Değişim için herhangi bir fark talep etmiyoruz. Mağazamızdan bir ürün almak ile online Amor ürünü almak arasında hiçbir fark yok. A’dan Z’ye tüm özelliklerinin yazıldığı kimlik eşliğinde müşteriye sunulan Amor mücevherleri; üstünde değerli taşlardan önce yüksek güven taşımaktadırlar” diye konuştu.

Pırlanta fiyatlarının uluslararası bazda bir düşüş içinde olduğunu ve mücevher alımı için en uygun zamanın bu günler olduğunu kaydeden Ergün Bayram; “Sürekli yeni modelleri vitrinlerimize taşıyor aynı zamanda online sitemizde de sergiliyoruz. Online alışverişin en önemli itici gücü markanın tüketiciye verdiği güvendir. Biz bunu yıllar içinde titizlikle sağladık. Müşterilerimizin çoğu uluslararası ürün sertifikası yerine Amor’un garanti belgesini ve imzasını tercih ediyor” dedi.

Tüm sağlık önlemlerini alarak çalışmalara başlayan Amor Pırlanta; franchise sistemiyle yurtiçinde büyüyor. Markanın Katar’da açmayı planladığı ilk yurtdışı mağazası için yeni tarih Temmuz ayı olarak güncellendi. www.amorpirlanta.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.