Ali Sarıca “Altın takı alacakların geç kalmamasını tavsiye ediyoruz. Sonrasında kaçan balık büyük olur…”

Yıllardır birçok ilimizdeki kuyumcuların vitrinlerinde yer bulan Kahramanmaraş’ın yükselen markası Simge Gold; yeni sezona geniş stoklar eşliğinde hazırlanıyor. Markanın sahibi, deneyimli kuyum ustası Ali Sarıca; son 6 ayda birçok ürün grubunda çok ciddi artışlar olduğunu, altın fiyatlarının normal şartlarda 1000 TL ile 1500 TL bandında olmasının hayatın doğal akışına ters olmayacağını hatırlatarak, altın takı alımı yapmak isteyenlerin geç kalmamasını tavsiye etti.

Özellikle bileklik takı grubu dendiğinde Kahramanmaraş’ta akıllara gelen önemli üreticilerden biri olan Simge Gold; yeni sezona en yeni modelleriyle hazırlandı. 22 ayar bileklikte özgün tasarım ve yüksek kalitenin adresi olan Simge Gold; bayram sonrası yoğunluğu artacak olan düğün sezonunda öne çıkmayı hedefliyor.
Altın fiyatlarının ciddi seviyeler çıkmasından endişe ettiğini kaydeden Ali Sarıca; “Bence hem esnafımızın hem de son tüketicinin altın takı ihtiyacını geç kalmadan gidermesini tavsiye ediyoruz. Çok sayıda yeni model çıkaracağız. Yeni dönemde İstanbul ile ticaretimizi arttırmayı da hedefliyoruz” dedi.


Yeni tasarım arayışında İstanbul’daki profesyonel takı tasarımcılarıyla işbirliği yaptıklarını belirten Sarıca; “Yeni model olmazsa olmazımız. Farklı bakış açıları yakalamak adına farklı tasarımcılara danışıyoruz. Böylelikle ürün portföyümüzde her bölgenin zevkini yakalayacak çeşitliliğe sahip oluyoruz. İşinizi sürekli geliştirmeniz gerekiyor. Durmak demek geriye gitmek demek” diye konuştu.
Yılın ikinci yarısından çok ümitliyiz
Ali Sarıca; yılın ikinci yarısının kuyum alışverişi açısından çok hareketli geçeceğini ön gördüğünü sözlerine ekleyerek; her türlü koşulda, varlıkta yoklukta şükür etmeyi bilmenin en kıymetli erdem olduğunun altını çizdi.

Altınşehir Büyüyor…
Altınşehir’in her geçen gün Kahramanmaraş kuyumcularının iş hayatına artı değerler kattığını, Altınşehir’in şimdiden bölgenin çekim merkezi olduğunu yakın zaman içinde de komşu ülkelerden alıcıların buraya geleceğini dile getiren Sarıca; tüm kuyumcuların güzel bir yaz sezonu geçirmesini temenni etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.