“Alfa Gold” müşterilerine ilk ürünlerini sundu

Sektörümüzün deneyimli isimlerinden biri olan Aziz Yayla tarafından kurulan, Alfa Gold yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerinin ilk siparişlerine yanıt verdi. Alfa Gold’a geçtiğimiz günlerde bir başka tecrübeli isim Metin Yayla da katıldı. Deneyimli çekirdek kadrosuyla müşterilerinin siparişlerine yanıt veren Alfa; önümüzdeki yakın süreç içinde kendi atölyesinin de temellerini atmayı planlıyor.

Yüksek kaliteli, özgün tasarımlara sahip yerli ürünleri hem ihraç etmek hem de yurtiçindeki alıcılarla buluşturmak için kurulan Alfa Gold; müşterilerinin ilk siparişlerini üretti ve adreslerine teslim etti.

Aziz Yayla tarafından kurulan Alfa Gold; Çemberlitaş Şeref Efendi Sokak, Altun Center İş Merkez’inde çalışmalarını yürütüyor. Ülkemizin seçkin atölyelerinden temin ettiği ürünleri, sipariş üzerine alıcılarla buluşturuyor. Alfa Gold firma sahibi Aziz Yayla; henüz çok yeni kurulmuş olmalarına karşın ilk siparişlerinin eski müşterilerinden geldiğini ve titizlikle ürünlerin firmalara teslim edildiğini söyledi.

Almanya başta olmak üzere Avrupa pazarında hem orada yaşayan gurbetçilerin hem de Avrupalıların takı taleplerine, kültürlerine uygun geniş ürün çeşitliliği eşliğinde ticaret yapacaklarını vurgulayan Aziz Yayla; “Almanya’daki gurbetçilerimiz kazançlarını altına, altın takıya yatırma konusunda atalarından gördükleri bir kültüre sahipler. Günümüz iletişim çağı ve ülkemizde çıkan bir yeni tasarım hemen Almanya’daki gurbetçimizin de radarına girebiliyor. Alfa Gold; sadece sipariş üzerine çalışmayacak. Markamıza özgün, kendi hayal Dünyamızdan çıkan tasarımlara sahip, daha önce gün yüzü görmemiş takılarımız da büyük beğeni toplayacaktır” diye konuştu.

Alfa Gold ile çalışmak isteyen üreticilere kapılarının açık olduğunu ve ülkemiz topraklarında büyük emek ve tecrübe eşliğinde üretilen takıları Dünyanın çok farklı noktalarına taşımayı değerli bir görev olarak kabul ettiklerini kaydeden Yayla; “Ülkemizin kuyum ihracatı sürekli gelişim gösteriyor. Biz de bu çorbada bir tuzumuz olsun istiyoruz. Avrupa’da, Arap Yarımadası’nda değerli tanıdıklarımız ve sektör mensupları bulunuyor. 2019 yılı markamızın tanıtım ve yatırım yılı olacak. 2020 yılı ise bizim atılım yılımız olacaktır” şeklinde açıklamasını noktaladı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.