Alex Makine “Nerede Kalmıştık”

Ümit Çağlar; “Yurtdışından tedarik ettiğimiz makine ve ekipmanlarımızla yine üreticimizin tüm ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyoruz. 1 Haziran’da hem Çemberlitaş mağazamız hem de İVP’deki merkez mağaza ve ofisimiz hizmet vermeye başalayacak. Geniş stoklarımızla hem yurtdışına hem de yurtiçindeki kuyum üreticisine tüm ürünlerimizi hızla gönderebiliyoruz. Siparişleriniz için bir enter tuşunuz veya telefonunuz yeterli olacaktır…”

Koronavirüs felaketinin etkileri Dünya çapında devam etmekle birlikte ülkemiz, başarılı sağlık tedbirleri ve toplumsal önlemlerle her geçen gün sevindirici rakamlar elde ediyor. Yavaş yavaş normalleşme dönemine giriyoruz. Uzun bir aranın ardından sektörümüzün değerli markaları kapılarını tekrar açmaya hazırlanıyorlar. Sektörümüzün köklü markalarından biri olan ve kuyum üreticisinin sağ kolu tabiriyle bilinen Alex Makine; 1 Haziran’da mağazalarını hizmete sokacak.

Yeni modeller dahil olmak üzere, kuyum üretiminin her aşaması için tüm cihaz ve ekipmanları sektör mensuplarına sunmaya devam edeceklerini kaydeden Alex Makine Genel Müdürü Ümit Çağlar; “Önümüzdeki süreçte online satışlarımızın hem ulusal hem de uluslararası çapta artmasını bekliyoruz. Alex Makine branşında güvenin ve kalitenin tartışılmaz ismidir. Yıllardır kuyum üreticisinin iyi, kötü gününde yanında olduk olmaya devam edeceğiz” dedi.

Yeni nesil; 3D Prınter MIICRAFT 3D makinesinin Prime isimli 2020 modelini mağazalarında tanıtmaya başlayacaklarını kaydeden Çağlar, “Bir önceki modele göre daha hızlı, daha hassas ve daha büyük tabla boyuyla ön plana çıkan Prime; hem fusion hem muma kalıp ihtiyacı olan atölyeler için ideal çözümler ortaya koyuyor” şeklinde açıklamada bulundu.

Pırlantada Hataya Yer Yok diyorsanız bu cihazlar tam size göre…..

Alex Makine; elmas ile mozanit taşı net bir şekilde ayırt edebilen Presidium Multi Tester; ve doğal pırlanta ile sentetik (CVD) pırlantayı ayıran Presidium Sentetik Taş Cihazlarını tanıttı. İki cihazın da böylesi bir dönemde, tüm yanılsamaları ve sahtekarlıkları engelleyeceğini vurgulayan Ümit Çağlar; kolay kullanımları ve uygun bütçeleriyle sahte pırlanta kabusuna son verdiklerini, böylesi zorlu ekonomik koşullar içerisinde yaşanacak ufak kayıpların bile büyük sıkıntılar ortaya çıkarabileceğini sözlerine ekleyerek, yeni cihazları yakından incelemek için sektör mensuplarını Alex Makine mağazalarına davet etti.

Resinworks Reçineleri Uygun Bütçesiyle Dikkat Çekiyor…

Piyasada bulunan mevcut 3D makinelerinin %80’inde kullanılabilecek olan Kanada menşeli Resinworks markalı reçinenin ilk kez ülkemizde kuyum üreticilerine sunulduğunu da sözlerine ekleyen Çağlar; “Resinworks reçineleri; hem kalıp hem modellemeyi başarıyla yapıyorlar. Taşlı veya taşsız dökümde çok başarılı sonuçlar veriyor. Bir de bu ürün uygun fiyatıyla öne çıkıyor. Fusion takılar Dünya çapında öne çıkarken, bu üretim tekniğinde tercih edilen sarf malzemeler direkt sonuca etki ediyor. Denedik, uyguladık sektör mensuplarımıza harika bir ürün getirdik.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.