7464 KM uzaktan geldi kendi evindeki fuara hızla hazırlandı

“APEL İŞ” mutlu ayrıldığı Bangkok fuarından sonra İJS’de de en iyi sonuçları elde ederek yılı başarıyla tamamlamayı planlıyor…

 

 

İstanbul Jewellery Show Mart ve Ekim fuarlarının düzenli katılımcılarından biri olan, ülkemizin önde gelen montür üreticisi Apel İş Kuyumculuk; ilk kez katıldığı Bangkok Jewellery Show’dan mutlu ayrılarak ülkemize geldi. Deneyimli marka; hiç dinlenmeye fırsat bulmadan İstanbul Jewellery Show’a hazırlanıyor….

Kurulduğundan buyana montür üzerine uzmanlaşan Apel İş; Uluslararası Bangkok Jewellery Show’a ilk kez katıldı. Fuardan mutlu ayrılan, çok sayıda yeni alıcıyla tanışan Apel İş Kuyumculuk; İJS’de birçok yeni tasarımını sergilemeye hazırlanıyor.

Apel İş firma sahibi Piyer Sivaslıoğlu; Pandeminin etkisinin tüm Dünyada minimuma indiği bu dönemde mücevher ticaretinin artışa geçeceğini, bu bağlamda İJS’nin Ekim ayağında Dünyanın çok farklı ülkelerinden alıcıların gelmesini beklediklerini belirterek; “Geçen İJS’nin Ekim ayağı uzun bir aradan sonra yapılmış ve beklentilerimizin üstünde hareketli geçmişti. Bu yıl şartlar daha iyi. Ülkemize yakışan, başarılı bir fuar olmasını temenni ediyoruz. Biz fuarları sadece ticari bir kazanç noktası olarak görmüyoruz. Markamızı ve ürünlerimizi tanıtmak herşeyden önce geliyor” diye konuştu.

Türkiye’nin montür alanında kısa süre içinde Dünyanın en önde gelen ülkeleri arasında yerini aldığını her fırsatta ifade eden Sivaslıoğlu; Türkiye’deki montür firmalarının Dünya arenasında montür alanında olan boşluğu çok iyi değerlendirdiklerini ve Made In Turkey damgalı montürlerin tüm Dünyada saygı gördüğünü sözlerine ekledi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.