2023 yılında Somoro 22 yaşına giriyor… Montür takı grubunda yüksek kalite 22 yıldır sizinle

Ülkemizin önde gelen montür üreticilerinden biri olan Somoro Kuyumculuk 2023 yılında 22. yaşına adım atıyor. Hedefleri doğrultusunda yıllardır çalışmalarına büyük bir titizlikle devam eden Somoro; bugün itibariyle Türk kuyumculuğunun montür alanındaki başarılı çalışmalarını hem yurtiçinde hem de yurtdışında yüzlerce müşterisine gururla sunuyor. 7 farklı kıtada müşterileri yer alan Somoro kendi branşında yakından takip edilen bir marka konumunda yer alıyor. Montür ürün grubunda ülkemizin Dünya liderliğinde bulunmasında önemli bir paya sahip olan Somoro; Türk kuyumculuğunun başarılı işçiliklerini sergilemeye yıllarca devam etmeyi hedefliyor…

 

Oldukça başarılı bir yılı geride bırakan, montür takı grubunun ülkemizdeki öncü markalarından Somoro Kuyumculuk; tecrübeli kadrosuyla 2023 yılında daha iyi neticeler elde etme planları yapıyor. Dünyanın birçok noktasında aranan ve bilinen bir marka konumuna ulaşan Somoro; bugün itibariyle, yıllardır markada görev yapan tecrübeli üst yöneticileri ve her biri işinin ehli kemikleşmiş kadrosuyla binlerce montür tasarımını madene başarıyla aktarıyor.

Somoro Kuyumculuk İhracat Müdürü Mehmet Hıdır İde; 22 yılı geride bırakmaya hazırlanan markalarının 140 binden fazla model çeşitliliğiyle dev bir arşive sahip olduğunu, Somoro kalitesini İskoçya’dan Mauritis Adasına, Mynmar’dan Kanada’ya kadar Dünyanın çok farklı coğrafi bölgelerinde, onlarca ülkedeki kuyumcuların tercih ettiğini söyledi.

Pandeminin etkisinin azalmasıyla birlikte 2022 yılında hedefledikleri işlem hacmine ulaştıklarını, 2023 yılında bir önceki yılı geçmeyi planladıklarını kaydeden M. Hıdır İde; “Markamız ürettiği montürlerin %95’ini ihraç eder bir konumda bulunmaktadır. A’dan Z’ye her tür mücevher grubunda montürlerimiz bulunuyor. Yabancı müşterilerimizin sayısında genel olarak bir artış söz konusu. Sürekli yeni modeller üreten ve müşteri memnuniyetine büyük özen gösteren markamız; ülkemizin montür alanındaki Dünya çapındaki atılımlarına da değerli katkılar sunmaya devam etmektedir” diye konuştu.

Montür takı arayışında olan kuyumcuların Somoro çatısı altında yıllardır aradıkları herşeyi bulabildiğini ve geniş ürün çeşitliliklerinin markalarının en önemli zenginliği olduğunu sözlerine ekleyen İde; önümüzdeki Mart ayında Hongkong’ta düzenlenecek olan yurtdışı fuarında katılımcı olacaklarını, İJS’nin (İstanbul Jewellery Show) her zaman olduğu gibi hem Mart hem de Ekim ayağında yine çok sayıda yeni tasarımlarıyla yer alacaklarını dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.